Dammes ielā nelaimes gadījumā cietusi kaķenīte

Papildināts 18.05.2012.g. Šodien saņēmām ļoti bēdīgu ziņu no klīnikas… kaķenīte nomira neatgūstoties no narkozes. Dammes ielas traumētā kaķenīte devusies pie Dieviņa.
Mums ir dota spēja cerēt un ticēt, ka viss būs labi, bet nav dota vara lemt likteni.
Mēs visi ļoti cerējām, ka Dammes ielā notriektajai kaķenītei viss izdosies. Tur augšā lēma, ka tieši tik mīļa un sirsnīga kaķe ir nepieciešama Dieva murrājošajai saimei.
Pēc smagajām politraumām un pārciestām trīs operācijām dzīvnieks neatguvās no narkozes.
Ulubele saka lielu paldies tiem 53 ziedotājiem, kuriem nebija vienaldzīgs kaķenītes liktenis. Kopā tika saziedoti 558 lati un 50 santīmi.
Ulubeles komanda, kuras aprūpē šobrīd ir 159 suņi un 37 kaķi, tos izmantos kaķenes operāciju apmaksai un citu rūpju bērnu veterinārajai apkopei. Bet, ja kāds vēlējās, lai viņa naudiņa tiktu izlietota tikai un vienīgi nu jau mirušās kaķenītes vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e–pastu – ulubele@ulubele.org. Jūsu ziedojums tiks atdots.

Ulubele vēlreiz teic sirsnīgu paldies visiem, kas nebija vienaldzīgi.

kaķenīte

14.05.2012.g. pēc izsaukuma Rīgā, Dammes ielas 9a rajonā no mašīnas motora pārsega VUGD darbinieki izglāba un savainotu uz veterināro klīniku nogādāja melnbaltu kaķenīti. Kaķenītei ir lauztas abas labās kājiņas, plēsta brūce uz vēderiņa un nobrāzumi uz sāniem, izmežģīts žoklis un nolauzti vairāki zobiņi.
Izskatās, ka šī aptuveni 5 gadus jaunā kaķenīte ir mājas kaķis – ļoti draudzīga. Šobrīd ļoti pacietīgi pacieš sāpes un procedūras, kurām pakļauta. Ļoti ceram, ka atsauksies kaķenītes īstais saimnieks, kas palīdzēs minkai pārciest šo grūto brīdi un veicinās atveseļošanos.

Pašlaik rūpes par kaķenīti ir uzņēmusies biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”, kaķenīte atrodas Dr.Beinerta veterinārajā klīnikā. Nepieciešama steidzama operācija, kuras laikā plānots veikt četras operācijas: implanta ievietošana abās kājiņās, plēstās brūces sašūšana un žokļa operācija.

kaķenīte

Izmeklēšana, ārstniecība, pēcoperācijas periods un atveseļošanās ir dārgi – Ulubele lūdz palīdzību šīs kaķenītes ārstniecības izdevumu segšanai. Operācijām vien vajadzēs 250.- Ls.

Ja vari palīdzēt –

Konts ziedojumiem
LV97HABA0551028353893
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Biedrība «Dzīvnieku pansija Ulubele»
«Jaunsalenieki», Salaspils pilsēta, LV-2121
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
ar norādi «Atbalsts Dammes ielas kaķenītei»

Tāpat darbojas ziedojumu tālrunis: 90006083 (1Ls/zvans)

Rīgas pilsētas patversmes dzīvniekiem iespējams palīdzēt arī atbalstot portālā «ziedot.lv» projektu «Izdari sirds darbu!».

Katru dienu Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē uzturas 160 suņi un 40 kaķi, kuri ļoti gaida, kad viņiem atbrauks pakaļ viņu saimnieki. 200 dzīvnieki ik dienas patversmē ir daudz. Viņi visi prasa aprūpi, uzmanību un mīlestību, ko iespēju robežās Ulubele cenšas sniegt. Viņi pacietīgi un uzticīgi gaida, kad varēs doties uz mājām, līdzi savam cilvēkam, cerot, ka esošais vai topošais saimnieks meklēs un piezvanīs uz patversmi pa tālr.27803333 vai apskatīsies bildes mūsu mājas lapā.

Katram dzīvnieku draugam ir iespēja trīs dažādos veidos:
1. Izlemt atbildīgi par kāda patversmes iemītnieka adoptēšanu un draudzību uz mūžu;
2. Iesaistīties patversmes brīvprātīgo palīgu pulkā;
3. Palīdzēt finansiāli: ziedojot ar pārskaitījumu uz augstāk minēto kontu, atbalstot projektu „Izdari sirds darbu” portālā ziedot.lv: http://www.ziedot.lv/lv/project/ vai zvanot pa ziedojuma tālruni 90006083, viens zvans ir 1,00 Ls.

Jau iepriekš pateicamies visiem, kas izlems palīdzēt nelaimē cietušajai kaķenītei, kā arī visiem, kas atbalsta Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi!