Djego

Nelielā auguma 6 gadus vecais sportiski atlētiskā izskata suņu puika pirmajā mirklī šķiet aizdomu pilns pret visu pasauli un pārāk nopietns, lai ar viņu uzreiz atrastu kopīgu valodu.Tikai iepazīstoties tuvāk, atklājas viņa patiesi sirsnīgā daba, nopietnās acis sāk šķelmīgi smaidīt un aicināt uz spēli.

Djego ir paklausīgs, kārtīgi apguvis un uzcītīgi izpilda komandas, uzmanīgs un visumā labvēlīgi noskaņots pret cilvēkiem – priecīgs par ikvienu kopā pavadītu mirkli. Taču dzīves pieredze neļauj uzticēties svešiniekam, tāpēc draudzība ar Djego neradīsies vienā dienā – tā jāveido pamazām – prātīgi un ar cieņu. Tad tā būs cieša un uzticama.

Un vēl – viņš noteikti grib būt sava saimnieka vienīgais suns un uzticības persona. Ļoti grib.

Starp citu, Djego ir savi sirdsdraugi Ulubeles brīvprātīgo vidū, kas izmanto katru iespēju, lai pavadītu laiku ar viņu. Savukārt, Djego izmanto šo iespēju, lai pierādītu, cik ļoti spēj pieķerties un uzticēties. Un gaidīt.

Djego Ulubelē kopš 2018.gada jūlija

🙏 Ja nevari Djego adoptēt, lūdzu atbalsti viņa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Djego patversmē sabijis 3 gadus. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

Atbalsta iespējas šeit!

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti!♥️ Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš)