Dūmiņš vairs nebaidās

Šis Laimīgais stāsts būs no Dūmiņa! Runčuks ir viens no 46 izglābtajiem Kuriļu Bobteiliem.

Paņēmām mēs viņu vienu no pēdējiem kaķīšiem, jo pārējiem jau bija pieteikušies saimnieki un tie bija rezervēti. Varbūt cilvēkus atturēja  izvēlēties, jo viņš bija ļoti ļoti bailīgs, bet varbūt Dūmiņš gaidīja tieši mūs! Un mūsu sirdīs iekrita tieši viņš!


Atbraucot mājās veselu mēnesi viņš tā slēpās, ka varējām tikai nojaust par viņa esamību. Nopirkām pretstresa barību un nomierinošo siksniņu. Ārā nāca tikai pa naktīm. Tad pamazām jau parādījās arī pa dienu, pamazām sākas ļaut sevi glaudīt.

Tagad jau ir pavisam iejuties, guļ mūsu gultā un silda mums muguru un kājas. Spalva palikusi ļoti mīksta pat zīdaina. Kad nākam mājās gaida jau koridorā, lai sveicinātu un mīļotos, jo ir kaķis ar brīnišķīgu raksturu. Ēd un dzer no kristāla traukiem vislabāko pārtiku, guļ siltā gultā, gan savā gan mūsējā. Spēlējas tikai ar sev saprotamām un izvēlētām mantiņām – pelītēm un bumbiņām. Īpaši labi tas sanāk tā ap 6 no rīta! Viens nagu Skrāpelis jau piebeigts! Vienvārdsakot – Bobteiliska Paradīze, gan Dūmiņam, gan mums – cik labi, ka esam kopā!!!

Paldies jūsu visai komandai, ka sniedzat tik ļoti svarīgo atbalstu nelaimē nonākušiem dzīvnieciņiem!

This image has an empty alt attribute; its file name is Ulubele-3.png