Džera stāsts!

Labdien! Džeri ieraudzījām apstaigājot divas kaķu mājiņas, iejot iekšā uzreiz sapratām, ka tas būs mūsu kaķis. Jau patversmē Džeris ļāvās glāstiem un bija ļoti komunikabls. Tad nu pirms gandrīz 6 mēnešiem, 2022.g. 15. septembrī Džeris nokļuva savās mājās.

Džeris ir 10 mēnešus vecs kaķu puika, ar plašu sirdi. Pirmo dienas pusi atvedot mājās, protams, pavadīja slēpjoties stūrīšos, taču jau vakarā nāca gulēt kopā. Jaunajās mājās iejutās ļoti ātri.Džeris ir cilvēku kaķis, labāk izvēlētos būt cilvēkam klēpī skauts ar glāstiem nekā būt viens. Naktīs nekad neguļ viens, vienmēr nāk gulēt blakus, uz vēdera, uz kājām, pie galvas, dažreiz pat grib ieriktēties gulēšanai uz sejas vai kakla, jo tuvāk, jo labāk.

Džerim rotaļlietu ir ļoti daudz un arī labprāt ar tām spēlējas, vislabāk viņam patīk lēkāt līdzi striķītī iekārtai mantiņai un kad mantiņa no striķīša noplīst, tad paņemt to zobos atnest līdz saimniekam, kad mantiņa tiek aizmiesta, tad skriet pakaļ, paņemt zobos, lai atnestu vēlreiz. Ciemiņi vienmēr tiek laipni sagaidīti, tad arī viņiem var ieriktēties klēpī un ļauties glāstiem.

Tāds arī būtu Džera stāsts. Paldies Ulubelei un paldies arī Tev Džeri, ka izvēlējies tieši mūs!

Mīlam un lolojam! ❤️