Džera stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

🐾  Džeris patversmē bija nonācis jau divreiz un abas reizes veselības problēmu dēļ. Lieta tāda, ka Džerim jāsadzīvo ar hronisku alerģiju, kura laiku pa laikam atkal uzliesmo. Ja šim uzliesmojumam nepievērš uzmanību laicīgi un neārstē, pēc īsaka vai ilgāka laika no staltā, spriganā Džera paliek pāri sakritusies, izģindusi nelaimes čupiņa bez spalvas, ar iekaisušu, sarkanu, niezošu ādu. Tieši tādā izskatā abas reizes Džeris nonāca Ulubelē.

Pirmais saimnieks uzskatīja, ka tāds pliks, “kašķains” nekur nederīgs suns jāiemidzina, otrais saimnieks atzina, ka īsti nevar un negrib noņemties ar suņa veselības problēmām.

Tikmēr Džeris, kurš nu jau sasniedzis seniora vecumu, par spīti visam nebija zaudējis ne kripatiņas no sava dzīvesprieka, rotaļīguma un cilvēkmīlestības. Smaids līdz ausīm un simts bučas – tā viņš sagaidīja savus draugus brīvprātīgos, lai vedinātu uz pastaigu un spēlēm. Ulubelē viņu sauca par Džeri-dod-pieci, jo vienmēr priecīgs sita saujā ķepu un bija lepns, ka labi saprot, ko cilvēks no viņa gaida.

Mainīgiem panākumiem cīnoties par veselības atkopšanu, Ulubelē Džeris centās priecāties par to pašu mazumiņu – pastaigām, spēlēm, dažādām kompānijām, jo lielas cerības sagaidīt to īsto cilvēku, kurš gatavs rūpēties par viņu ar visām viņa problēmām, vairs nebija: 1) skaidrs, ka ar slimību būs jāsadzīvo un jācīnās; 2) sasniegts 8+ seniora vecums, kas daudzus attur no adopcijas pat tad, ja patversmes iemītniekam veselība laba…

👣 Diāna un Artūrs – jauns simpātisks pāris, kuri sevi dēvē par 21.gs.hipijiem, bija nolēmuši adoptēt kādu neliela auguma suņu omiņu, lai viņu 11 gadīgajam takšu opim Džeksonam būtu kompanjone. Noskatīja kandidātes un teicās braukt ciemos, lai iepazītu labāk. Pirms prombraukšanas nolēma izvest pastaigā vēl kādu senioru. Liktenim labpatikās, ka tas bija Džeris-dod-pieci.

Tā laikam saucās mīlestība no pirmā acu skata, jo Diāna Džeri vairs nespēja aizmirst. Līdz nākamajai atbraukšanai bija smagas pārdomas un pārrunas. Taču visas turpmākās ciemošanās reizes tika veltītas tikai Džerim un saprašanai par to, kā varēs sadzīvot ar Džeksonu, ar kaķi un ar Džera slimību.

Gan Diānai un Artūram, gan Ulubelei bija apdomīgi un atbildīgi jāizsver, vai divi jauni apņēmīgi cilvēki patiešām ir gatavi pieņemt tik nopietnu izaicinājumu. Viņi bija. Un mazās suņu omiņas vietā mājās aizbrauca lielais staltais suņu opis Džeris-dod-pieci. 👣 🐾

Tagad jau pagājuši trīs mēneši un dzīves kārtība mainījusies pamatīgi. Ja sākumā Artūrs smējās, ka Džera stingrā sausās ārstnieciskās barības diēta viņu mājās nav apdraudēta, jo no veģetāriešu galda diez vai Džeris ko gribēs, tad tagad pēc ārsta rekomendācijām Džerim tiek vārīts īpašs neveģetārs diētisks ēdiens. Procedūras, ārstnieciskie šampūni, pārtikas piedevas un medikamenti arī kļuvuši par ikdienas sastāvdaļu, tāpat kā regulāras ārsta vizītes.

Protams, Džerim kā jau Ulubeles senioram pūrā pienācās Zelta polise – veterinārā aprūpe uz Ulubeles rēķina, bet rūpes, uzmanību, mīlestību šajā polisē taču iekļaut nevar – tā ir tikai saimnieku ziņā.
Tāpēc esam laimīgi un ļoti pateicīgi, ka Diāna un Artūrs uzmanīgi seko Džera stāvoklim ik dienu – kā un kas mainās atkarībā no medikamentiem, vitamīniem, diētas un kompānijas.

❤️ Bet vairāk par visu priecājamies, ka Džerim ir fantastiska ģimene, mājas un sirdssiltums, kuru viņš tik ļoti gaidīja. Ka viņš tiek lutināts un lolots, ka dzīve viņam vēlreiz devusi iespēju divu lielisku cilvēku – Diānas un Artūra personā. Paldies jums no sirds! Lai jums netrūkst pacietības un apņēmības ikdienā, bet visas problēmas arī turpmāk risināsim kopā!