Džīna

Ļoti skaista, ļoti gudra, jauna un tik ļoti mīļa – tāda ir mūsu Džīna – Ulubeles īpašais rūpju bērns. Divus gadus vecās Džīnas dzīve pilna neticamu sagadīšanos – tādu, par ko cilvēki mēdz teikt – tā taču nemēdz būt! Džīnas mammīte nomira pāris dienas pēc viņas dzimšanas – Džīnu izbaroja un uzaudzināja cita mamma un citi cilvēki.

Un kad šķietami bīstamākais dzīvē jau bija pāri – kādu rītu divus mēnešus vecā suņumeitene Džīna pamodās ar nekustīgām, paralizētām pakaļkājām. Ne klīnikas, ne analīzes atbildi nedeva un Džīna vairākus mēnešus varēja kustēties vien sēdus stāvoklī, velkot nejūtīgās un nekustīgās pakaļkājas pa zemi. Medikamenti nelīdzēja un sirds lūza uz viņu skatoties, jo visādi citādi Džīna bija kucēns kā kucēns – rotaļīga, dauzīga, ziņkārīga, bet — nekustīga.

Un tad kāds „parastais brīnums” – pēc viena vienīga adatu terapijas kursa Džīnas kājiņas sāka atgūt jutību. Tas deva iedvesmu Ulubeles komandai un cerību Džīnai. Kopš tā brīža – iknedēļas adatu terapija, fizioterapija, īpaši zābaciņi, vingrošana, vitamīni un diēta. Un te nu jūs redzat skaisto un pašapzinīgo suņu meiteni!

„Parastais brīnums” ir arī Džīnas draugu kopa – Ulubeles brīvprātīgie, kuri apņēmušies vadāt viņu uz 150 km attālajiem terapijas seansiem, kuri regulāri brauc viņu vingrināt, staidzināt un samīļot. Cerībā, ka arī Džīnai būs savas mājas, kurā par viņu rūpēsies tikpat uzcītīgi kā šobrīd visi kopā Ulubelē.

Jo Džīna nekad neatgūs tādu kustību spēju kā viņas vienaudži, viņa vienmēr būs īpaši aprūpējama un īpaši auklējama. Bet pretī jūs saņemsiet milzīgu devu laimes enerģijas. Un arī jūs viņai vienmēr būsiet īpaši auklējamais!