Džo

Džo – ar maziem solīšiem uz priekšu ❤️

2 gadus vecais puika Džo patversmē nonāca ar brāli un mammu 8 mēn vecumā. Gan brālis Susurs, gan Mamma Meri un viņas kucēni ir atraduši savas mājas, bet Džo joprojām gaida. Raksturā bailīgs, tramīgs, bet ļoti grib uzticēties. Regulāri strādājot, ir jūtams progress – puika pats nāk klāt, lai samīļo un nav tik tramīgs.

Kā arī ļoti smieklīgs, amizants un aktīvs puika, mājās ienesīs daudz prieka un mīlestību. Bet viņam vajag saimniekus ar pieredzi. Saimniekus, kuri gatavi strādāt, socializēt un lolot Džo. Viņam būs nepieciešams laiks un ideālā variantā kinologa nodarbības. Noteikti ģimenei bez maziem bērniem. Ideālie saimnieki – apņēmīgi, pozitīvi un mīloši cilvēki. Un ļoti vēlams dzīvei privātmājā, jo Džo nezin kas ir iekštelpas – radis pie brīvības un dzīves voljerā. Labi sadzīvo ar citiem suņiem.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties!

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Džo un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤