Grāmatu svētkos 27.02 – 01.03.2015 Ķīpsalā

Ulubeles Cilvēcības formula:
Cilvēks – dzīvnieks – grāmata

GramatuIzstade2014

Vai tur ir grāmatiņas par sunīšiem, rādot uz Ulubeles Cilvēcības grāmatu skapi Ķīpsalas izstāžu hallē, mammai prasīja maza meitenīte? Gads ir apkārt! Trīs dienas no 27.02. līdz 01.03. pateicoties izstāžu rīkotājiem BT1, Ulubele piedalīsies Baltijas Grāmatu svētkos 2015, lai stāstītu par cilvēcību kopā ar mūsu labiem draugiem – Zvaigzni ABC, Viju Kilbloku, Jāni Streiču, Elitu Veidemani, Ingmāru Līdaku, Natāliju Ābolu, Daci Rukšāni. Ulubeles stendā ieteiksim literatūru, kuras autori māca izprast, cienīt un mīlēt skaisto un vienreizīgo dabā, aicina būt cilvēcīgiem attiecībās ar mūsu mazajiem brāļiem un māsām – dzīvniekiem, aicina vairot labestību un sapratni pašu starpā.
Grāmatu svētkos savā valodā mīlestībā ar apmeklētājiem dalīsies Ulubeles Cilvēcības stundu četrkājainās skolotājas – sunītes Olga, Vika, Sāra un Džesika.

foto

Olga pēc nodarbības dosies mājās, bet Vikai, Sārai un Džesikai pagaidām vēl tik lielā cerība par Mājām. Atbrauc un iepazīsties! Katru dienu Grāmatu izstādē plkst.11.00 Ulubele vadīs Cilvēcības stundu bērniem. Aicināti ne tikai bērni, kuri droši varēs no sirds samīļot sunīšus, bet arī pieaugušie, lai noglaudītu labsirdīgos un gudros dzīvniekus un pāršķirstītu grāmatas no mūsu Cilvēcības skapīša.

Piedaloties grāmatu svētkos, Ulubele turpina akciju – „Vairosim cilvēcību”. Ikviens tiek aicināts papildināt mūsu grāmatu skapi gan atnesot grāmatu, gan arī virtuāli. Sūti to grāmatu nosaukumus, autorus un īsu aprakstu, kādu zīmīgu citātu, kāpēc šis literārais darbs tevi uzrunāja būt vairāk cilvēcīgam, aizkustināja vai mācīja cienīt un ieklausīties dabā uz e–pastu ulubele@ulubele.org.
Kopā turpināsim veidot virtuālo bibliotēku „Vairosim cilvēcību”, ko ikviens varēs aplūkot un smelties pozitīvas emocijas Ulubeles mājas lapā www.ulubele.org. Interesantāko anotāciju autorus gaida jauki pārsteigumi.

Ulubeles astaines:
Džesika
Uzturas Ulubelē kopš 2014.gada rudens. 1.5 gadu jaunā Džesika ir aktīva un dzīvespriecīga. Džesika nāk no lielas daudzbērnu ģimenes, kuru izlika no dzīvesvietas. Kā jau augusi kuplā ģimenē, Džesika nekašķējas ne ar suņiem, ne kaķiem. Īsts ģimenes suns, kurš mīl visu pasauli, cilvēkus un citus astaiņus. Džesika šobrīd ir savu īsto māju meklējumos un nav šaubu, ka saviem jaunajiem saimniekiem gādās daudz mīlestības un burvīgu mirkļu.

foto

Vika
Uzturas Ulubelē kopš 2013.gada novembra. Nepilnus 4 gadus jauna, gaiši ruda ar skaistām acīm dzintara krāsā. Viku atrada skraidām Ulbrokas centrā vienu pašu. Vika mīl visu cilvēci, viņu vienmēr priecē kompānija, tāpēc Vika lieliski iederēsies kuplā ģimenē, ar kuru var skriet, lēkt un nenogurstoši spēlēties. Vika ir terjera jauktenis – dzīvesprieka iemiesojums. Savās jaunajās mājās viņa mīlēs arī visus draudzīgos suņu brāļus un māsas.

foto

Sāra
Uzturas Ulubelē kopš 2013.gada marta. Sāru atrada uz ielas ar kucēniem. Sārai ir aptuveni 9 gadi. Viņa ir ļoti mierīga, mīļa un atvērta draudzībai ar cilvēkiem un citiem četrkājaiņiem. Sāra kā Ulubeles vēstnesis kopā ar patversmes darbiniekiem bieži dodas uz skolām, kur priecē bērnus un pacietīgi smaida skolēnu kamerām, jo visi vienmēr grib selfiju ar šo skaistuli.

foto

Uz tikšanos Grāmatu svētkos Ķīpsalā!
U komanda un burvīgās astaines – Olga, Vika, Sāra un Džesika