Jauneklīgais Fiļa

Te redzamas Ulubeles Fiļas – 11 gadus vecā suņu opja pārvērtības Katarinas rokās. Opis Fiļa nometis pinkainā kažoka, sava skumjā likteņa un vismaz 10 gadu nastu. Tagad – iznesīgs, tik ļoti pievilcīgs! Mēs ceram, ka šajā jaunajā veidolā viņu beidzot pamanīs! Jo viņš IR īpašs un skaists, un lielisks!

Fiļas dzīvesstāstu mēs nezinām, diemžēl. Gribētos saprast, kāpēc viņš savos 11 gados joprojām tik kautrīgs, piesardzīgs un atturīgs. Tik ļoti jūtams, ka viņam patīk cilvēka klātbūtne, ir draudzīgs, gribētu būt savējais, gribētu būt drosmīgs un visas sabiedrības dvēsele. Viņa acīs ierakstīts tas viss, taču atturīgums liek ieturēt distanci… Lūgums pēc uzticēšanās un pašam tik grūti izsakāma vēlme uzticēties.

Viņa saimnieka vairs nav, bet Fiļam patiešām ļoti vajadzīgs Cilvēks, Mājas un stabilitāte.

Jā, būs nepieciešamas vairākas, varbūt pat daudzas iepazīšanās reizes. Konsultācijas ar kinologu, lai atrastu īstos saprašanās ceļus un forever draudzību, kam mums šķiet, ka Fiļa ir gatavs.

Mēs ļoti gribam, lai Fiļas turpmākā dzīve IR. Mājās, ģimenē, savā mazajā, uzticamajā draugu lokā. Vislabāk piemērota dzīve privātmājā ar iespēju dzīvoties iekšā un ārā, pacietībā, draudzībā un mīlestībā.

Paldies BDO Latvia sirsnīgajam kolektīvam un Katerina, kas ļāvis atplaukt arī viņa saskumušajai sirsniņai! Mēs ļoti ceram, ka viņu pamanīs!💛

🙏 Arī tad, ja nevari Fiļu vest mājās, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

🙏 No sirds pateicamies! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT

PALDIES! ❤️

Fiļa pirms pārvērtībām
Fiļa pēc pārvērtībām