Kāds necilvēks gribēja nogalināt vecu suni, APROKOT VIŅU DZĪVU….

Svētdien ar Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests nepieļāvām noziegumu: kāds necilvēks gribēja nogalināt vecu suni, APROKOT VIŅU DZĪVU….

Neticamā veidā suņukam izmisīgi izdevās drusku izkārpīties no kapa un viņu pamanīja…

Mēs visi dzīvojam līdzās: ir daudz lielisku, empātisku cilvēku un tomēr tik daudz ļaunu, vardarbīgu (ne)cilvēku. Vardarbīgie dalās noziedzniekos un mentāli sasirgušajos. Šie vardarbīgie izgāž savu ļaunumu pār tiem, kas īsti nespēj sadot pretī un sevi aizsargāt – dzīvniekiem. Tam nevar būt attaisnojuma.

Mūsuprāt, tā nedrīkst turpināties.

Mēs ceram uz sabiedrības aktīvu iesaistīšanos – uz bezkompromisa attieksmi pret cietsirdības, vienaldzības, ļaunprātības gadījumiem ikreiz, kad ar to sastopamies – vienalga kaimiņu, radu vai svešinieku mājās un pagalmos.

Par konkrēto gadījumu : suņu opis ir dzīvs, drošībā pie mums Ulubelē un saņem medicinīnisko palīdzību. Ir ierosināts kriminālprocess. Kaps bija izrakts privātīpašumā.

Ir emocionāli smagi un vairs nav spēka atkal un atkal saskarties ar šādu cilvēku ļaunumu, trulumu un nesodāmības sajūtu. Trūkst līdzekļu, lai glābtu dzīvniekus un trūkst resursu, lai palīdzētu iestādēm atklāt varmākas.

Atbalsta iespējas ŠEIT

Foto no valsts policijas un Ulubeles arhīva