Kaķenīte Zuze

Labvakar!
Pagājušā gada 1.novembrī mēs paņēmām no jums kaķenīti no Rūpniecības ielas, kura, pēc jūsu kopējas stāstītā, bez saviem bērniņiem bija izbarojusi arī citas kaķenes bērnus.
Nosaucām kaķeni par Zuzi. Sākums mūsu kopdzīvei bija smags, jo kaķenei bija dažādas kaites, kuras mēs divu nedēļu laikā bijām spiesti ārstēt un tāpēc mūsu iedraudzēšanās periods ievilkās. Tagad visas kaites ir izārstētas un pamazām esam satuvinājušies ar Zuzi.
Zuze ir ļoti gudra un skaista kaķene. Ir jau izpētījusi saimnieku tikumus un soli pa solim iekaro jaunas mūsu mājas teritorijas. Vismīļākās guļvietas ir mīkstās mēbeles, kā arī radiators, uz kura viņa var pavadīt pusi no sava gulēšanas laika.

foto


Kad Zuzei ir sevišķi labs garastāvoklis, tad saimniekiem ir jākasa viņai vēderiņš. Saimnieki kasa vēderiņu, bet Zuze pa to laiku murrā un saldi guļ.
Mēs priecājamies par katru jaunu kaķīša nerātnību, jo tas pierāda to, ka Zuze kļūst arvien brīvāka un arvien vairāk mums uzticas.

KakeniteZuze6


Drīz Zuzei būs vēl viens izaicinājums – dosimies uz vasarnīcu. Būs jauni apstākļi, jauni kaimiņi……. uzrakstīšu Jums rudenī, kā mums pa vasaru būs gājis.

Ar cieņu,
Irēna V.