Keita (ex.Kašķīte)

Labdien!
Sveiciens no Kašķītes jeb tagadējās Keitas. Nu jau trīs mēnešus Keita kopā ar savu jauno draugu Reksi saimnieko Amatas novada Zaubes pagastā un ir lieliski iejutusies savās mājās – iepazinusi apkārtni, prot atšķirt savējos no svešiniekiem, un, kā jau kārtīgs sargs, cītīgi rej.

Keita1


Tā kā mūsu mājās jau bija suns, kaķene un brīvdienās ciemojas arī divi Jorkšīras terjeri, Keitai bija liels izaicinājums atrast kopējo valodu ar visiem iemītniekiem. Keita drosmīgi rūca uz visiem. Pirmo Keita iemācījās respektēt mūsu kareivīgo un bezbailīgo kaķeni Ķimu, kura, pie pirmās tikšanās drosmīgi nāca brukt virsū. Lai gan sākumā abas veltīja viena otrai divdomīgus skatienus, kaķene ierasti un bezbailīgi pārvietojās pa māju ik pa reizei Keitai veltot kādu šņācienu. Rezultātā Keita visai ātri samierinājās ar to, kurš mājās ir pats galvenais.
Reksis, sagaidot Keitu pārbraucam mājās, uzreiz bija gatavs sadraudzēties un spēlēties. Keita nebij tik draudzīga. Arī šobrīd abiem iet visai dažādi – citreiz Keita uzrūc, kad Reksis pietuvojas pārāk tuvu Keitas bļodai, citreiz abi guļ viens otram blakus.

foto


Turklāt Keita ir ļoti greizsirdīga un nevēlas dalīt mūsu uzmanību ar kādu citu. Arī ar mazajiem jorkšīras terjeriem Keitai, mājās esot, ir grūti atrast kopējo valodu, taču doties kopējās pastaigās Keitai nav iebildumu.
Keitai ļoti patīk ja ar viņu kāds paspēlējas, kā arī ļoti patīk skriet pa sniegu. Ārā gan Keita viena pati uzturas nelabprāt. Viņai nepieciešama kāda kompānija.

foto
foto


Kā vēl viens Keitas hobijs ir visu pieejamo bļodu (gan savu, gan Rekša, gan arī kaķenes) pārvietošana un salikšana savā vietā. Lai būtu pilnīgi drošs, tās vietā vēl tiek apraktas.
Par savu galveno saimnieci Keita ir izvēlējusies mūsu vecmāmiņu, bet pārējos gaida katras brīvdienas ciemos. Kamēr vecmāmiņa saimieko pa kūti, Keita uzticīgi sēž siena šķūnī un gaida, kad abas varēs doties mājās. Tā kā jaunās mājas ir laukos, tad Keita jau paspējusi iepazīties gan ar pie mums mītošo govi, gan arī ir nācies ieraudzīt pa kādai stirnai, kas viesojas mūsu ābeļdārzā.

Ar cieņu,
Keita (ex Kašķīte)