Kūpers

Ne vienmēr dzīvē visiem paveicas, bet katrs cer atrast savas īstās mājas, katrs cer iegūt kāda laba saimnieka uzticīgo sirsniņu un vēlas būt mīlēts. Redzot ikvienu šo pamesto dzīvībiņu likteņa varā, satrīsas sirds, un rodas vēlme uzņemt viņu savās rokās, jo katrs ir pelnījis dzīvot, katrs ir pelnījis būt mīlēts un kur nu vēl runājot par bezpalīdzīgu mazu dzīvībiņu. Dzīvnieku pansija ” Ulubele” cenšas uzņemt visas šīs pamestās sirsniņas, gan lielās, gan mazās, gan pavisam maziņās. Tādēļ vēlamies pateikt lielu paldies par to, ka ir tādas iestādes, kuras neatstāj vienus šos nevainīgos dzīvnieciņus. Dzīvnieciņus, kurus saimnieki pametuši, atdevuši vai vienkārši atstājuši, skarbās dzīves varā.
Kādā jaukā vasaras dienā arī mēs devāmies uz suņu pansiju ”Ulubele”, lai apskatītu kādu mazu nobijušos kucēniņu, kurš iekrita mūsu actiņās un vēlāk jau arī sirsniņās. Maziņš un nevainīgs, nobijies un tomēr ziņkārīgs, raudzījās uz mums, cerībā domādams, ka viņi atnākuši pēc manis, ka tie ir labie, mīļie un uzticīgie saimnieki, kas par mani parūpēsies un mīlēs mani. Kucēns tikko bija pārcietis smagu slimību, kuru kucēnam ir smagi pārciest, taču viņš bija stiprs, viņš to pārvarēja, un šobrīd pateicoties dzīvnieku pansijai ”Ulubele”, viņš ir kopā ar mums. Pašlaik Kūperam jau ir 6 mēneši, viņš ir atkopies no visiem pārdzīvojumiem un notikumiem, būdams maziņš, tagad mūsu suņu puika ir pieradis pie jaunās dzīves, pie jaunām mājām, brīvās dabas visapkārt, un ieguvis jaunus draugus-vēl vienu Suņu puiku Riko un 5 kaķīšus. Kaķi Kūperam ļoti patīk, sākumā tie bija nesaprašanā un bēga no jaunā mājas iemītnieka, taču tagad visi ir ļoti sadraudzējušies, Kaķi nāk pie Kūpera pat mīļoties un pieglausties. Ar Riko kopā viņi dara visādas nebēdnības, bet abi kopā jau no pašas pirmās dienas dzīvojas. Vēl pirms 3 mēnešiem, Kūpers bija maziņš un baidījās no mums visiem, viņš nedevās tā rokās, un izvairījās, kad vēlējās kāds viņu pamīļot un pabužināt, taču tagad Kūpers ir pieradis pie visa un uzticas saviem saimniekiem. Katru rītu Kūpers ir kā modinātājs, ienāk pie ikviena istabā, noliec galvu, tad ieliek gultā ķepas un tad saka, ka: „pietiek gulēt”, laizīdams seju! Kūpers pats ir pat durvis iemācījies attaisīt, vēl tik trūkst tas, ka viņš mācētu tās aiztaisīt. Kūperam mūsu mājās ir tikai viens saimnieks, šīs mājas saimniece, kura Kūperu izvēlējās par šīs mājas sargu un lutina mazo puiku. Patiesībā, visi suņuku lutina, katrs ik pa brītiņam atrod mazu kārumiņu, ar ko Kūperu iepriecināt. Visvairāk Kūperam patīk, ka ar viņu spēlējas, sarkanā pīkstošā bumbiņa ir viņa mīļākā mantiņa ik rītu, kad kāds dodas ārā. Kūpers vēlas, lai kāds to pamet, jo viņš ir iemācījies to atnest atpakaļ. Mūsu Kūpers ir ļoti gudrs suns, ļoti daudz ko viņš ir iemācījies pats, saimniece māca viņam dot ķepu un sēdēt, tāpat arī gulēt un stāvēt. Kūpers apgūst šīs visas iemaņas, varbūt Kūpers drīz apmeklēs suņu skolu un iepazīs citus savus vienaudžus. Bet to laiks rādīs.
Tagad Kūpers ir patiesi laimīgs suns, viņš mūsu visu dzīvēs ir ienesis daudz dažādas krāsas, prieku un smieklus, viņš liek smaidīt par visādām viņa sastrādātajām nebūšanām un palaidnībām. Šķiet, Kūpers beidzot ir aizmirsis visu, kas pagātnē esot maziņam, viņam ir nācies piedzīvot, jo tagad nekas vairs par to neliecina. Kūpers mīl savus saimniekus, Kūpers priecājas par savām mājām un līksmo par saviem jaunajiem četrkājainajiem draugiem. Kas vēl var būt skaistāks, kā skatīties uz dzīvnieciņu, kuru esi izglābis no bargās vientulības, sliktās pagātnes un tagad esi devis brīnišķīgas mājas, kur mazais kucēns var izaugt labos, pateicīgos apstākļos, būt laimīgs un luncināt savu garo asti, priecāties, spēlēties un vienkārši būt laimīgs suns. Mēs mīlam mūsu Kūperu, tāpat kā visus pārējos četrkājainos mīluļus!!!!!

foto
foto
foto
foto
foto