Labdarības tirdziņš „Palīdzi draugam”

Juglas Vārti

2011.gada 19. novembrī no plkst.12.00 līdz 20.00 radošajā izstāžu un pasākumu telpā „Juglas vārti”, Brīvības gatvē 401c jaunieši – amatnieki rīko labdarības tirdziņu, kura ienākumi tiks ziedoti labdarībai – dzīvnieku patversmei „Līči”, kuru apsaimnieko biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”.
Labdarības tirdziņa mērķis ir mudināt ikkatru izdarīt sirds darbu, kas kādam „Līču” dzīvnieciņam varētu dāvāt ne tikai ikdienas uzturēšanas līdzekļus un nepieciešamāko palīdzību, bet, iespējams, arī jaunu māju siltuma sajūtu. Arī mēs paši, tirdziņa rīkotāji, esam patversmes regulāri apmeklētāji un liela daļa no mums daudziem dzīvnieciņiem jau ir kļuvuši par krustvecākiem. Labdarības tirdziņš tiek rīkots arī gaismas festivāla STARO RĪGA ietvaros, tādējādi ikkatrs tirdziņa apmeklētājs varēs baudīt un izdzīvot „Juglas vārtu” nama fasādes gaismas stāstus par Juglu.
Visas dienas garumā ikviens labdarības tirdziņa viesis varēs iegādāties ne vien daudzveidīgus un oriģinālus rokdarbus, mājas dizaina priekšmetus, rotaslietas, bērnu rotaļlietas, apģērbus, apgleznotus stikla traukus, ādas un koka izstrādājumus, 100% svaigu un kvalitatīvu Latvijas zemnieku pārtikas produkciju, bet arī tiks aicināts izbaudīt dažādu mākslinieku priekšnesumus.
Katrā apaļā stundā apmeklētājus uzrunās un mudinās sniegt palīdzīgu roku dzīvnieku patversmes „Līči” iemītniekiem Latvijā atpazīstami mākslinieki. Muzikālu veltījumu un atbalstu sniegs Dziesmu svētku virsdiriģenta, Trīs Zvaigžņu ordeņa virsnieka, maestro Edgara Račevska RLB sieviešu kamerkoris „Unigunde”, aktieris, režisors un mūziķis Varis Vētra, dziedātāja Annija Putniņa, vokālās studijas „Knīpas un knauķi” vecākā grupa, dziedātājs Raimonds Počs, Juglas mūzikas skolas audzēkņi. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja baudīt Latvijā lielākā līnijdejotāju kluba „Jautrie zābaciņi” sniegumu, Ineses Kalniņas un Ojāra Millera fotogrāfiju izstādi, kalēja darba paraugdemonstrējumus un STARO RĪGA gaismas spēles uz nama fasādes. Mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs un veidot radošus darbus īpaši paredzētajā bērnu stūrītī. Pie mums viesosies arī biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele” pārstāvji.
Labdarības tirdziņš tiek rīkots ar mērķi izbaudīt laba darīšanas prieku. Paveikt sirds darbu – palīdzēt dzīvnieku patversmes „Līči” pašiem neaizsargātākajiem iemītniekiem, kuriem mēs varam palīdzēt pārziemot un, iespējams, atrast jaunas mājas! Dalība tirdziņā visiem ir bez maksas. Laipni aicināti gan apmeklētāji, gan tirgotāji pēc vēlmes un iespējām sniegt palīdzīgu roku dzīvnieku patversmei „Līči”.
Tāpat kopā mums būs iespēja atpūsties un sajust to neatkārtojamo latvisko spēku, ko iemieso ikkatrs cilvēks, sirdssilti paveiktais darbs kāda cita labā, Latvijas produkcija, mākslas, mūzikas klātesamība un gaismas stāsti „Juglas vārtos”.

Juglas Vārti

Ikviens tirdziņa apmeklētājs varēs sasildīties ne vien ar patīkamām emocijām un laba darīšanas prieku, bet arī siltu tēju, kā arī cienāties ar gardām pankūkām! Mīļi gaidīti!

Labdarības koncerta secība:
13.00 Līnijdeju klubs „Jautrie zābaciņi”
13.30 Juglas mūzikas skolas skolēnu sveiciens
14.00 Varis Vētra
15.00 E.Račevska RLB sieviešu kamerkoris “Unigunde”
15.30 Raimonds Počs
16.00 “Knīpas un knauķi” jauniešu grupa
16.20 Annija Putniņa
18.00 Ilze Ķestere ar grupu
19.00 Artūrs Strautiņš ar grupu

Resursi internetā:
http://www.juglasvarti.lv/
http://www.draugiem.lv/www.juglasvarti.lv/,
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=276230929084188,
https://twitter.com/#!/JuglasVarti
http://ulubele.blogspot.com,
http://www.draugiem.lv/ulubele/,
http://twitter.com/Ulubele

Kontaktpersona: Solvita Štrausa, tālr.26870073

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”