Lielā talka Ulubelē 29.11.2014

29.novembrī visiem talciniekiem bija lieliska iespēja redzēt un pašiem pielikt roku jaunas dzīves vietas tapšanā – pēdējos darbos, lai savā mājiņā, ko izveidoja, restaurēja un atveda Rīgas Amatniecības vidusskolas skolnieki un pedagogi, sāktu dzīvot Jāzeps ar Reksu. Mazajiem, pie kuriem gudrā un mīļā suņu dāma bija viesojusies Ulubeles Cilvēcības stundās, šī bija mīļa un sirsnīga atkalredzēšanās.

foto


Bērnus priecēja Vladas Akimovas agility šova četrkājaino komanda.

foto


Ne tikai mazie, bet arī pieaugušie ar prieku piedalījās eglīšu rotājumu gatavošanas darbnīcā.
Baudot siltu zupu un pīrāgus, Līču brīvprātīgie palīgi apsprieda jau padarītos darbus. Tie, kuri bija atbraukuši pirmo reizi, tika iepazīstināti ar projekta „Atbildīgs, izglītots, iesaistīts” iespējām, kas 20 mēnešu ļaus brīvprātīgo komandai piesaistīt sociālās atstumtības riskam pakļautos bērnus, jauniešus un ģimenes ar bērniem, vardarbību veikušos jauniešus un no vardarbības cietušos jauniešus.
Ja Tev interesē palīdzēt pamestiem dzīvniekiem un tam vēlies ziedot savu laiku, strādājot brīvprātīgo darbu – laipni aicināts mūsu pulkā un arī Tev būs iespēja piedalīties daudzos interesantos pasākumos, tikties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem un iegūt jaunus draugus.

Pieteikties vari, aizpildot anketu.