Liels lūgums palīdzēt un atbalstīt patversmi finansiāli

Lūdzam palīdzību:

Ļiza esot neredzīga… viņa ir viena no šausminošos apstākļos turētajiem 58 mazsunīšiem, kuri, pateicoties policijas operatīvai rīcībai, 26.jūnijā tika izglābti un nonāca Ulubeles aprūpē.
Suņuki patversmē uzturas jau pusotru mēnesi. Tiek aprūpēti un ārstēti. Ļizai un vēl bariņam mazsunīšu ir dažādas acu traumas, jo iepriekš dzīvojuši neiedomājamā šaurībā būros un visticamāk ar nagiem/ zobiem ir savainojuši viens otru. Vēl kādiem ir ādas problēmas dēļ zemas imunitātes vai pārtikas alerğija.

Katru dienu Ulubeles darbinieki veic ārstu nozīmētās procedūras, aprūpē, socializē. Mēs ļoti cenšamies, lai dzīvniekiem nodrošinātu iespējami labāko aprūpi. Katru dienu mazssunīšu kopšanā papildus iesaistīti vismaz 2 darbinieki….
Dzīvnieku aprūpe nav iedomājama bez finanšu līdzekļiem, bet…. neskatoties uz policijas priekšzīmīgi veikto darbu, ierēdņi joprojām nedara savu darbu.

Līgums ar patversmi par suņuku uzturēšanu nav noslēgts. Nav zināms – kad tas notiks. 58 dzīvnieku uzturēšana 1.5 mēn garumā tiek nodrošināta brīvprātīgi… viss… līdzcilvēku ziedotie līdzekļi ir beigušies…
Suņuku uzturēšanai nepieciešama nauda, jo darbiniekiem ir jāizmaksā algas, zāļu tirgotavām un veterinārajām klīnikām jāmaksā par pakalpojumiem, mazuļiem jāpērk kvalitatīva barība…


Liels lūgums palīdzēt un atbalstīt patversmi finansiāli, jo mēs nevaram vienkārši aizslēgt vārtus un neaprūpēt daudzos Ulubeles iemītniekus.
Lūdzu atbalsti!

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV97HABA0551028353893

Paypal: info@ulubele.org

VIDEO

Dzīvnieku patversme “Ulubele”

Dzīvnieku patversme "Ulubele"