Lote

Labdien!
Gribēju pastāstīt kā šobrīd sokas divus gadus vecajai strīpainajai kaķenītei, ko pieņēmām savās mājās un devām vārdu Lote.

Lote
foto

Kad negaidot citos medību laukos aizgāja mūsu 9 gadus vecais runcis, kas bija ieņēmis pilntiesīga ģimenes locekļa lomu, jau pēc pāris dienām pieņēmām lēmumu, ka mīlestību, ko līdz tam bijām snieguši viņam, esam gatavi sniegt kādam bez mājām palikušam murrātājam. Kad ieradāmies patversmē, starp citiem kaķiem no sava būrīša malas Lotiņa lielām, lielām zaļām acīm pavisam bikli uz mums skatījās. Tas skatiens izteica visu – mīlestība no pirmā acu skata. Lai gan viņa bija pavisam bailīga, pirmās 24h mājās pavadīja zem dīvāna, tomēr lēnām, lēnām pāris dienu laikā apguva visu mājokli. Pēc nepilniem diviem mēnešiem kaķu meitene mūsu mājās ir iejutusies pilnībā – ne diena nepaiet bez rotaļām, gardumiem, mīļošanās un murrāšanas un, protams, arī nedarbiem.

foto
foto
foto
foto

Gribam teikt paldies jūsu kolektīvam par sirds darbu, ko jūs ik dienas darāt, lai katra mazā sirsniņa reiz atrastu savus saimniekus!

Ar siltiem sveicieniem,
Eglīšu ģimene