LŪDZU PALĪDZIET TAPT ULUBELES KAĶU DĀRZAM!

Draugi un atbalstītāji!

Šobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.

Kāpēc Ulubelē ir vajadzīgs Kaķu dārzs?

🐱 Ulubeles Kaķu dārzs ir sen lolots sapnis – atbilstoša dzīves telpa tiem patversmē nonākušajiem minkām, kuri raduši dzīvot āra apstākļos, kuri nav un nekad nebūs mīlīgi klēpja kaķīši uz silta mūrīša. Visbiežāk tie ir ielas kaķu koloniju iemītnieki, kas reiz bezpalīdzīgā stāvoklī – savainoti vai slimi – nogādāti patversmē. Palikšana patversmes iekštelpās viņiem nozīmē spriedumu būt ieslodzītiem uz mūžu, jo bailīgos, mežonīšus un neatkarīgos cilvēki reti izvēlas adopcijai.

🐱 Kopš maijā un jūnijā Ulubelē nonāca 20 paglābtie Skanstes dārzu bezsaimnieka kaķi, sapnis par Kaķu dārzu vairs nav atliekams uz nākotni – tā ir nepieciešamība jau šodien! Starp Skanstes kaķiem ir mīļi un murrājoši, kam patīk cilvēka uzmanība, bet lielākā daļa šobrīd vēl ir neatkarīgi un cilvēku iztālēm respektējoši minkas.

❤︎ 

ULUBELES KAĶU DĀRZA VĪZIJA:

🐈 Ierasta un mierīga dzīve brīvību mīlošajiem kaķiem patversmes teritorijā – siltas un pieejamas iekštelpas – nodalītas istabiņas, kur paslēpties no sala un vēja, ar iespēju iziet plašā nožogotā dārzā ar nojumēm, kad vien sirds kāro. Pieradināšana pie cilvēku klātbūtnes un uzmanības kā socializāciju veicinošs faktors.

🐈 Patversmes apmeklētājiem un Ulubeles brīvprātīgajiem Kaķu dārzā plānoti soliņi mierīgai laika pavadīšanai kaķu sabiedrībā jeb kaķu terapijai (felinoterapijai), kas ne tikai sniedz pozitīvas emocijas un nomierina, bet arī ceļ imunitāti un dziedē dažādas veselības kaites*.

✔️ Brīnišķīga iespēja tiem, kas mīl kaķus, bet nevar tos adoptēt.

✔️ Citiem – iespēja nesteidzīgā, laiskā gaisotnē sadraudzēties ar savu nākamo mājas mīluli.

✔️ Vēl citiem – tuvplānā vērot un iepazīt, kas tas tāds par zvēru – kaķis!


Kopējās Kaķu dārza izmaksas – 24000 eiro. Paldies visiem, kuri 3 gadu garumā ziedojuši kaķu dārza izbūvei!

❤︎ Šajā laikā saziedoti 8000 eiro, par kuriem iegādāti lietoti jūras konteineri, kuros ielikti logi un durvis, izbūvēts dārza nožogojums un 2 nojumes. Lai Kaķu dārzs taptu līdz rudenim, nepieciešami 16000 eiro:

  • Jāizbūvē un jānosiltina iekštelpas;
  • Jāievelk ūdens un kanalizācija;
  • Jāizbūvē apkures sistēma ar autonomu siltumsūkni;
  • Jāizbūvē dārza terases un iekštelpās plaukti kaķu ērtībai.

❤︎  Palīdzēsim kopā, lai Ulubeles Kaķu dārzs ir miera un labsajūtas oāze visiem, kam nepieciešams patvērums, iedrošināšana un prieks!

Ja Tev ir iespēja, lūdzu atbalsti:

🙏 Mūsu norēķinu rekvizīti:

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”

“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads

Reģ.Nr. LV 40008095993

AS Swedbank, Swift: HABALV22

Konts: LV97HABA0551028353893

Mērķis: Ulubeles kaķu dārzam

🙏 Ziedot.lv – https://www.ziedot.lv/izdari-sirds-darbu-3589?fbclid=IwAR31PVGg5s3y0x_1sv5LgEr_GP1nHVBIy0cgCuEvH78EG7EP9J82JreNKOM

🙏 Paypal – info@ulubele.org

🙏 Ziedojumu tālrunis – 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro)

Ulubeles sabiedriskā labuma organizācijas statuss garantē nodokļu atlaides ziedotājiem!

*https://www.delfi.lv/orakuls/ezoterika-un-zinatne/47561317_felinoterapija-kad-arstiem-talka-nak-tavs-kakis