Maksis III

Labdien!
Šogad jūnijā devāmies uz Ulubeli, lai atrastu jaunu draugu, jo iepriekšējais Mincis devās medībās un mājās nepārnāca. Ilgi meklējām, gaidījām, bet drīz vien sapratām, ka laikam Mincis nolēmis pie mums vairs neatgriezties. Tā kā ģimenē gaidām mazo, bijām izlēmuši, ka esam gatavi mājvietu dot mazam kaķītim, kurš jau no mazām dienām pierastu pie mums un sadraudzētos. Ierodoties Ulubelē un ieejot kaķu novietnē sapratām, ka konkurence uz adopciju ir milzīga. Katrs no kaķiem centās piesaistīt savu uzmanību un parādīt, ka tieši šodien ir viņa diena doties uz jaunām mājām. Bērniem rādījām mazos minčus, bet uzmanību īpaši piesaistīja melns, pieaudzis kaķis – Maksis, kurš bija tik mīlīgs un noilgojies pēc mīlestības, ka visa uzmanība un turpmākā spēlēšanās notika ar viņu. Kaut gan nebijām gatavi pieaugušam kaķim, Maksis ar savu izturēšanos atvēra mūsu sirdis un tā mēs kļuvām par saimniekiem mīlestības izsalkušajam kaķim.

Maksis21082015


Maksis ir ļoti labi iedzīvojies pie mums. Lielāko dienas daļu pavada pagalmā, svaigā gaisā. Pēc izturēšanās var redzēt, ka iepriekš ir bijis tipisks pilsētas kaķis, ļoti mīl dīvānu. Interesanti ir tas, ka Maksis no sākuma izvēlas saņemt mīlestības devu – nāk mīļoties, aprunāties un tikai pēc tam ķeras klāt maltītei. Tomēr viņam ir interesanti ēšanas paradumi, jo pārsvarā ēd sauso pārtiku un nemīl ne desu, ne lasi, ne kādus citus gaļas izstrādājumus.
Par pateicību Maksis ir izķēris dārzā visas peles un cirslīšus, kā arī nežēlastībā krita visi šī gada jaunie putniņi. Trofejas regulāri tiek atnestas uz terasi un atstātas mājas saimniekiem.
Mēs esam ļoti pateicīgi par satikšanos ar Maksi – mums visiem ir savstarpēja mīlestība un pieķeršanās. Satikšanās ar Maksi pilnībā apgāza mūsu izdomāto mītu par to, ka pieauguši kaķi grūti iedzīvojas. Saprotam, ka visiem dzīvniekiem tāpat kā cilvēkiem – gan lieliem, gan maziem ir nepieciešama mīlestība, un tā ir galvenā, kas atver sirdi savstarpējai uzticībai.

Lai veicas Ulubelei un tās iemītniekiem jaunu saimnieku meklējumos!
Mīļi sveicieni no Makša un tā saimniekiem