Marko

Marko

Jums raksta ģimene, kas pirms pusgada no Līčiem paņēma sunīti. Mājās atvedām vien nieka 3 kg vieglu, melnbaltu kucēnu, kurš tagad jau ir liels, spēcīgs mājas sargs vārdā Marko.

Marko

Bijām pārsteigti cik gudrs sunītis mūsu ģimenei ir pievienojies, pat ūdens bļodiņu pienesa klāt, kad tā bija tukša, apmeklējām arī suņu skolu, bet tur Marko tomēr vēl ļoti baidās no lielajiem skolas biedriem.

Marko

Marko ir ļoti sociāla būtne, mēs regulāri ejam staigāt, sunītim ļoti patīk peldēties upē, kā arī skriet pa meža brikšņiem un spēlēties ar kastaņiem. Sabiedrībā vienmēr Marko saņem komplimentus par savu smuko, balto žābo uz krūtīm. Protams, nevar nepieminēt lielo mīlestību pret mašīnu, tiklīdz tai durvis vaļā, tā Marko iekšā un gatavs braukt. Viņš mums arī palīdz saplacināt plastmasas pudeles un sasmalcināt jebkāda izmēra kartona kastes.
Vienīgā situācija, kad Marko ir ļoti neapmierināts, ir no rītiem, kad visi vēl guļ, bet Marko jau pamodies. Tad viņš uzņemas katru pamodināt – no sākuma mīlīgi bučojot, bet, ja tad vēl nemostas, tad lienot zem segas un kožot kājas pirkstos.

Marko

Marko mūsu mājās ir ienesis lielu devu jautrības, kā arī mīlestības. Viņš ir visas ģimenes luteklītis un mēs vēlamies pateikt lielu paldies Ulubelei par Marko un citu pamesto dzīvnieku izglābšanu, kā arī par iespēju saņemt šo mazo brīnumiņu no Jums.

Zane un Marko