Mazais lūdz pēc palīdzības

Pansijā Ulubele jau kopš vasaras beigām uzturas 8 gadīgais tīras vācu aitu šķirnes suns, kam kopēji, neskatoties uz viņa iespaidīgajiem izmēriem, devuši mīļvārdiņu – Mazais.


Mazais 2009.gada septembrī

Mazais pansijā nokļuva no Lienes ielas (Rīgā) un tā novārgušais un nekoptais izskats uzņemšanas brīdī acīmredzami liecināja par suņuka sūro likteni līdz šim. Pateicoties pansijas darbinieku rūpēm, labajai pārtikai un Mazā dzīvespriecīgajam raksturam, suns ātri atkopās. Pansija ar cerībām gaidīja piesakāmies dzīvnieka adopcijai īsto cilvēku.
Diemžēl 2009.gada nogalē mūsu aktīvais suņu puika salauza priekšķepu. Dakteri konstatēja, ka lūzums ir ļoti nepatīkams – priekškājā tieši virs elkoņa locītavas kauls bija pilnībā pārlūzis un noslīdējis blakus locītavai!

 


Mazais šobrīd klīnikā

Tā kā suns ir dzīvespriecīgs, aktīvs un īsts cīnītājs, uzklausot dakteru ne īpaši optimistiskos stāstus par šāda veida traumām, ilgstošo un sarežģīto pēcoperācijas periodu, tomēr nolēmām nepadoties un mēģināt…
30.decembrī Mazais pārcieta smagu operāciju – par ko mums visiem pēc lielajiem satraukumiem tagad ir milzīgs prieks. Bet nu ir sācies pats svarīgākais un atbildīgākais laiks, jo Mazajam ir jānodrošina „gultas” režīms jeb kategoriski aizliegta jebkāda veida suņa aktivitāte, kustība un staigāšana, nemaz nerunājot par citu suņu klātbūtni. Divas reizes dienā Mazais tiek iznests ārā, lai nokārtotu savas dabiskās vajadzības, paošņātu gaisu un uz mirklīti papriecātos par balto sniegu. Vēl 3 mēnešus Mazajam jādzīvo lielā saudzības režīmā!
Diemžēl mūsu pansijā šādus apstākļus sunim nevaram nodrošināt, jo mums ir tikai plaši āra voljēri, kur kārtīgi izskrieties un sarieties ar pārējiem suņiem. Tāpēc, apspriežoties ar speciālistiem – kinologiem un veterinārārstiem – nolēmām, lai kāja labi sadzītu un pilnībā saglabātu locītavu kustīgumu, vispareizāk un labāk būtu Mazo turēt klīnikas stacionārā vismaz vēl 2 – 3 mēnešus.
Stacionārs suņa uzturēšanai un ārstēšanai izmaksā 10,- Ls dienā. Ņemot vērā nepieciešamo ilgstošo ārstēšanas procesu, Ulubeles iespējām tā ir ievērojama papildus summa, jo pansijas daudzo iemītnieku uzturēšana un aprūpe vien prasa vismaz 700,- Ls ik mēnesi. Tāpēc Ulubeles komanda lūdz visus labos cilvēkus palīgā, lai Mazais varētu kārtīgi sadziedēt kāju. Lūdzam palīdzēt un uzdāvināt Mazajam kādu stundu vai dienu no nepieciešamā pēcoperācijas uzturēšanās laika klīnikā.

Ziedot iespējams:

ziedojot ar karti „pa tiešo” mūsu mājaslapā vai

– ar pārskaitījumu uz biedrības kontu norādot – “palīdzība Mazajam”:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
„Jaunsalenieki”, Salaspils pilsēta, LV-2121
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
Hansabanka „Matīss” filiāle, SWIFT: HABALV22
Konts: LVL: LV 38 HABA 0551 0117 6717 9

Biedrībai Ulubele ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt arī nodokļu atlaides.

Pateicībā par palīdzību,
Ulubeles komanda