Mēs Tevi ļoti gaidīsim svētdien, 28. maijā, pulksten 12:00 Ulubelē!

🐶 🐱 Šogad Vasarsvētkus sagaidīsim kopā – skaistā, saviļņojošā labdarības koncertā ar Tev tuvumā un sirsnīgā pasākumā, uzsākot ziedojumu kampaņu “Palīdzi glābt un izārstēt!”

Ulubelē ļoti nepieciešama veterinārās klīnikas rekonstrukcija un paplašināšana – ik dienas pie mums nonāk tik daudz nelaimīgu dzīvnieku, kam vajadzīga neatliekamā palīdzība, diagnostika, ārstēšana un atkopšana. Tik daudz…un arvien vairāk. Dzīvnieki, kam vajadzīga gan profesionāla palīdzība, gan siltas, cilvēciskas rūpes.

Šogad maijā, svinot savu 13.gadadienu Līču patversmē, Ulubeles iemītnieki un visi nelaimē nonākušie dzīvnieki nevēlas nekādas citas dāvanas kā vien iespēju būt DZĪVIEM un VESELIEM. Tik vienkārši un tik grūti.

Simboliski šo lūgumu izsakām Vasarsvētkos un lūdzam jūsu atbalstu, jo:

•kristīgā tradīcija vēsta īpašu šo svētku nozīmi – “ļaudis, kurus līdz tam šķīra atšķirīgas valodas un pat domāšana, piepeši spēja viens otru saprast”.

Esam liecinieki, ka Ulubelē satiekas tik dažādu uzskatu, principu un valodu cilvēki, kas te pēkšņi pamana, ieklausās un atzīst viens otru caur līdzcietību un mīlestību uz dzīvniekiem – visvienkāršāko un pārāko no visām valodām;•savukārt, latviešu folklorā šiem svētkiem ir īpaša nozīme veselības un labklājības veicināšanā – mūs dara stiprus mūsu saknes, tradīcijas un pilnīgi noteikti – arī atvēršanās jaunajam!

Piedalies, atbalsti un kļūsti arī Tu par pamesto un nelaimīgo dzīvnieku sargeņģeli!Vasarsvētki Ulubelē skaļi ieskanēsies kopā ar:

❤ Lielisko mūziķu apvienību TEV TUVUMĀ – Ulubeles draugiem un atbalstītājiem daudzu gadu garumā – Aiju Andrejevu, Jāni Aišpuru, Martu Kristiānu Kalniņu, Līvu Kalniņu, Kristiānu Stirāni, Elviju Bušu, Jāni Miltiņu, Valteru Sprūdžu, Ivaru Kalniņu!

❤ Labdarības fonds Sofi – mūsu patiesi draugi un domubiedri.

Neatliec savu iespēju palīdzēt uz “kaut kad”. Viņiem Tu esi vajadzīgs tagad. TAGAD. ❤