Mīļā Mokka (Dūdiņa)

Mūsu laimīgo stāstu uzrakstīju vasarā, bet nekādi nespēju izvēlēties, kādas bildes pievienot. Ironiski – neviena bilde tak neatklāj Mokkas patieso skaistumu, mīļumu, gudrību… Piecas dienas atpakaļ Mokka devās tālajā ceļā uz mūža mājām… bet mūsu laimīgo stāstu tomēr atstāšu tagadnes formā, jo mana Mīļā Meitene vienmēr būs manā sirdī!

Mokka


Es ticu mīlestībai no pirmā acu skatiena, ticu brīnumiem un ticu liktenim – Mokka ir mana Mīlestība, mans Brīnums un mans Liktenis!!!
Mēs esam laimīgas kopā jau ceturto gadu un mūsu laimes cēlonis ir Ulubele. Jau pirmo reizi ieraugot Mokkas bildi tālajā 2010.gada augustā, zināju, ka viņa ir Īpašs Suns. Kad pirmo reizi viņu satiku tā paša gada Ziemassvētkos Ulubelē ikgadējās Ziemassvētku pateicības brokastīs, bija skaidrs, ka viņa ir MANS SUNS! …bet es nevarēju atļauties turēt suni, man nevajadzēja suni, es negribēju suni, ne mans dzīves veids, ne dzīves vieta nav piemēroti suņa turēšanai…
…un tomēr pēc pāris dienām atgriezos Ulubelē pēc SAVAS MOKKAS (toreiz Dūdiņas) un nevienu brīdi neesmu nožēlojusi šo lēmumu. Ja dzīvē satiec savu īsto un vienīgo, nav nozīmes nevienam „nevarēju”, „nevajadzēja”, „negribēju”.
Mēs ar Mokku esam radītas viena otrai, mēs mācāmies viena no otras: Mokka man māca cilvēcību un labestību, es Mokkai paļaušanos un ticību, ka viņas dzīvē vairs nebūs ciešanu. Mokka ļoti mīl cilvēkus, neskatoties uz to, kas viņai nodarīts. Mokka ir daudz cietusi – skumjas viņas dzīvesgudrajās acīs aizvien liek sarauties manai sirdij, ko gan viņa ir pārcietusi un kā gan viņa ir spējusi saglabāt mīlestību pret cilvēku…
Mokkas misija ir BŪT LABAM SUNIM. Kad pastaigas laikā pēkšņi man nezināms pretimnācējs iesaucas: „Es zinu šo suni!”, mani pārņem lepnums. Kad redzu cilvēkus smaidām, skatoties uz Mokku, zinu, ka viņa ir pelnījusi visu šo mīlestību un uzmanību. Uz ielas un pasākumos vispirms atpazīst Mokku un tad mani viņai līdzās 🙂 Mokka ir MANS SUNS, bet ne mans īpašums. Mokka piedalās Ulubeles pasākumos, Mokka ir viena no Ulubeles Cilvēcības stundu vadītājām, jebkur publiskā vietā Mokka ar savu uzvedību iekaro cilvēku sirdis, raisa smaidus un sirsnīgas sarunas par dzīvniekiem, par viņu īpašo vietu mūsu dzīvēs. Mokka ir vairāk kā suns – viņa ir PATIESI LABS SUNS!
Vai jau minēju, ka Mokka ir mana Mīlestība, mans Brīnums un mans Liktenis?

Mokka
Mokka
Mokka
Mokka
Mokka
Mokka
Mokka
Mokka
Mokka


Pateicībā par kopā pavadīto laiku,
Inese