Mitja

Labdien!
Raksta Jums Mitjas (Митяй, Митя, Митос) saimnieki. Kādu laiciņu braucām pie jums pastaigāties ar suņiem, bet vasarā sapratām, ka esam gatavi kļūt par saimniekiem un draugiem kādam no jūsu audzēkņiem. Divu mēnešu jaunu kaķēnu paņēmām no Ulubeles jūlija beigās, nu jau kaķēns dzīvo pie mums veselu pusgadu. Daudzi raksta, ka nevar jau iedomāties, kā būtu dzīvot bez sava četrkājaina drauga. Tāpat arī mēs: grūti iedomāties, kā esam līdz šim dzīvojuši bez šī melnbaltā mīļuma kamoliņa?

foto

Kā tā būtu – pamosties bez Mitjas murrāšanas un kutināšanas ar ūsām sejā? Kā tā būtu – atnākt mājās, kur nav Mitjas, kas sagaida pie durvīm un tūlīt steidzas samīļot saimniekus? Kā tā būtu? Tas tagad liekas neiespējams!

Mitja1
foto

Mitja ļoti ātri iejutās saimnieka lomā, izpētīja dzīvokli un nolēma, ka dīvāns būtu labākā vieta rotaļām un atpūtai. Kaķīts nemaz nekautrējas svešu cilvēku priekšā: kolīdz atnāk ciemiņi, Mitja aši skrien iepazīties un rotaļāties ar jaunu paziņu. Mīļš, draudzīgs, rotaļīgs, tīrīgs un kārtīgs – tas viss ir par viņu.

foto

Mitjam patīk dzīvoties pa palodzēm, vērojot, kas notiek ārā. Tik liela sajūsma bija Mitjam, kad pirmo reizi ieraudzīja sniegu! Likās, ka mūžam sēdēs uz palodzes, mēģinot izsekot sniegpārsliņu deju. Tāpat Mitja bieži atpūšas arī vannas istabā, viņam patīk spēlēties ar ūdeni un padzerties no krāna. Varbūt dzerot pa tiešo no krāna ir garšīgāk nekā no bļodiņas? Tas gan Mitjam jāpajautā.
Protams, Mitjam sanāk arī sastresot saimniekus: mēģinot izpētīt virtuves galdu, kas viņam ir “aizliegtā” zona, vai arī apgraužot tikko sadāvinātas puķes un apgāžot vāzi. Bet saimnieki gan to ātri piedod.

foto
foto
foto

Dzīvoklī pagaidām ir tikai trīs mistiskās lietas, no kurām Mitja baidās: fēns, putekļsūcējs un mazgāšanas slota. Kad šie briesmoņi parādās, Mitja ieņem visdrošāku pozīciju: aiz divāna lielajā istabā. Bet kolīdz tīrīšana beidzas, Mitja iziet laukā un atkal uzvedās kā saimnieks.

foto

Mitja ir īsts ģimenes loceklis un vismīlīgākais kaķēns, ko līdz šim esmu redzējusi. =) Paldies jums, mīļie patversmes darbinieki, ka darāt savu darbu! Tas ir tik jauki, ka patversmē var atrast draugu.

Lai jums gaišs šis svētku laiks!

Ar sveicieniem,
Darja, Viktors un Mitja