Mūna sūta sveicienus no jaunajām mājām!

Sveicieni no Mūnas 🙂

Mūnai piektā nedēļa kopš ir mājās. Pirmās četras nedēļas pagāja ārstējot acu un ausu iekaisumus. Šonedēļ Mūnai pirmā nedēļa bez ārstiem, jo beidzot ir vesela, ausis un acis izārstētas 🙂

Ārsts gan saka ka Mūna noteikti ir vecāka, nekā Ulubelē minētie 7-8 gadi, viņai varētu būt ap 10 gadiem. Bet vecums nav bijis šķērslis, lai mēneša laikā ar jau mājās esošo astoņgadīgo britu runci Mikiju abi iemācītos mierīgu līdzās sadzīvošanu. Protams, kā jau atturīgiem britiem, abiem tuvi kontakti nebūs, bet abi labprāt novēro viens otra darbības. Mūnai jau izveidojies savs ikdienas rituāls, kurā ietilpst manis modināšana no rītiem ielecot gultā un liekot savu degunu pie manējā.

Par spīti savam vecumam, naktīs Mūna labprāt izmet dažus apļus pa mājām skrienot pakaļ bumbiņām. Neatkarīgi no tā ko Mūnai iepriekš dzīvē nācies piedzīvot, vismaz kaķa cienīgas vecumdienas savās mājās viņai ir garantētas un viņa to novērtē murrājot un mīļojoties. 

Paldies Jums no Mūnas un manis, ka pieskatījāt viņu, kamēr mēs viena otru atradām! ☺️

Mūna

Nav saprotams, kā un kāpēc jaukā Mūna nokļuva uz ielas…Izmisusi viņa lūdza patvērumu kādā autoservisā un tika pieņemta, bet tā kā saimnieks viņu nemeklēja un neatsaucās, tad nonāca Ulubelē cerībā uz jaunām, labām mājām.

Mūna ir “britiem” līdzīga 6 gadus veca kaķenīte ar raksturīgām šīs šķirnes izskata un rakstura iezīmēm. Taču vairāk par visu jāuzslavē Mūnas mīlīgais, saticīgais raksturs un ļoti kārtīgā uzvedība. Mierīga, ieturēta, bez kaprīzēm un īpašām prasībām.

Savu britu figūru un britu kažoku nes kā pašam karaļnamam piederoša. Arī manieres un uzvedība liecina par iedzimtu augstu uzvedības kultūru. Tas nozīmē arī to, ka priekšroku dod maigām, sirsnīgām, bet ieturētām attiecībām bez liekas murcīšanas, staipīšanas un familiaritātes. Attiecībām, kur tiek respektēta kaķa pašcieņa, privātā telpa un viņa paša īstā mirkļa izjūta samīļoties.

Tāpat kā britiem, arī Mūnas actiņas ir regulāri jātīra un jāpieskata, kažoks jākopj un sirsniņa jālutina. Mūna labprāt atļauj par sevi rūpēties – visu saprot un pretī nerunā, ļoti novērtē, ja pēc tam seko arī kāds apbalvojums par pacietību.

Attiecības ar citiem kaķiem īpaši neuztur. Pieņem viņu eksistenci vēsā angļu mierā, ir laipna komunikācijā, bet labprātāk turas atstatu no visiem. Tad jau labāk parunājas ar cilvēku vai pati ar sevi.

Mūna joprojām ir nesaprašanā, kas atgadījies ar viņas dzīvi. Kāpēc viņa – tik skaista, mīļa un pieklājīga tagad ir patversmē? Iedzimtā atturība neļauj viņai klaji izpaust savas bēdas, bet sirsniņa tomēr sāp.

🙏 Ja nevari Mūnu adoptēt, lūdzu atbalsti viņas un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Mūna patversmē kopš maija. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!