NAURĪC – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

💛 Spriganais jauneklis NAURĪC

Viņš Ulubelē nonāca ar plēstām brūcēm galvā un ķermenī – sakoptām, bet vēl nesadzijušām. Latvijas bēgļu busā ielikts tāpēc, lai izdzīvotu – savainots bez cerībām uz veiksmīgu atveseļošanos karalaika apstākļos. Mums – bez vārdiņa un bez biogrāfijas.

Tātad šeit, Latvijā sākas Naurīša jaunā vēsture. Viņš ir gadu vecs, dzīvespriecīgs un aktīvs jauneklis. Karš ir bijusi robežšķirtne viņa liktenī – cik ļoti tas ietekmējis viņa prātu un dzīves saprašanu-laiks rādīs, taču izskatās, ka jaunība un veselīgā dzīves uztvere Naurītim bijusi kā amortizācijas spilvens pret saprātam neaptveramām briesmām. Viņš ir priecīgs!

Naurīc ir augumā neliels, smalkas uzbūves puika ar lielu dzīvessparu un nenokausējamu enerģiju. Nešaubīgi – mazliet blēdis un mazliet bosiks. Virpuļviesulis un pozitīvisma lādiņš vienā personā. Varētu teikt – tāds mini haskijs savās labākajās izpausmes formās. Brīvdomātājs. Zinātkārs meklētājs. Tievs kā asaka, tāpēc varētu mēģināt izmantot jebkuru šķirbu izlīšanai – tikai izaicinājuma, ne bēgšanas dēļ. Cilvēkus mīl ļoti un ļoti novērtē savstarpēju mīlestību. Pastaigas viņam ir pasaules izzināšanas takas un tajās šobrīd cilvēkam ir, viņaprāt, pakārtota loma. Bet viņš taču ir tikai sava dzīvesceļa sākumā! Jaunā saimnieka galvenais uzdevums būs Naurīša skološana un integrēšana sabiedriskajā dzīvē, kas viņam varētu ļooooti iepatikties.

Ar suņu meitenēm māk superīgi saprasties, ar puikām iet grūtāk, jo izskatās, ka Naurīša traumas gūtas tieši viņa rakstura “lecīguma”dēļ.

Sportists=izdzīvotājs. Vienlaikus supermīļš draugs, visas ģimenes mīlulis, laimes hormonu ģenerators savās mājās.

Piemērots aktīviem un sportiskiem cilvēkiem, kuri gatavi veltīt laiku un mīlestību un strādāt kopā ar kinologu vislabākajai savstarpējai saprašanās mākslai!

Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15!

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Naurīša liktenis, gribi parūpēties, bet nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņam un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES!