Naurīc

Mazais Naurīc ir neliela auguma, smalkas miesasbūves, 2 gadus jauns suņuks, kurš uz Ulubeli atbrauca bēgļu busiņā no Ukrainas. Suņukam bija savainota galva un rētas pa visu ķermeni. Rētas bija apkoptas, bet vēl nesadzijušas. Nu Mazais Naurīc ir atkopies, atguvis dzīvesprieku un ļoti, ļoti grib mājās. Raksturā suņu puika ir aktīvs, enerģisks un bezgala mīļš.

Cilvēkus mīl ļoti, ļoti – gan mazus, gan lielus. Ar suņu meitenēm tīri labi atrod kopīgu valodu, bet ar puikām iet pagrūtāk. Naurīc dievina pastaigas un jebkuras aktivitātes, kur var izlikt savu enerģiju un likt lietā aso prātu. Vienmēr kustībā, gatavs skriet, spēlēties un dot daudz, daudz bučas. Īsts aktīvas ģimenes sapnis. Suņuks ir tikai savas dzīves sākumposmā, meklē saimniekus, kuri cītīgi skolotu un darbotos ar Naurīti.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Naurīti uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

Atbalsta iespējas ŠEIT

No sirds pateicamies! ❤️

Naurīc un Basja – abi izglābušies no kara un gaida savu Cilvēku 🙏
Abi derēs ģimenēm ar bērniem 🙂