Neesi vienaldzīgs – „Izdari sirds darbu”

Teksts: Laura Zaķe

Ikviens no mums vēlas būt īpašs. Mēs katrs vēlamies sajust mīlestību un rūpes. Tas ir tikai cilvēcīgi. Un ikviens cilvēks, kurš kaut nedaudz pazīst suņus, zinās teikt – suņi ir viscilvēcīgākās būtnes. Neesmu kaķu mīle, bet iegriežoties „Ulubeles” kaķu mājā, asaras sariešās acīs no tā, kā kaķi saprot. Viņi ieskatās Tev acīs, un pēkšņi Tu redzi viņu likteni un dzīves gājumu. Šis liktenis ir skumjš – kārtējā vilšanās, neuzticība vai sāpes. Neatstāsim to tā! Palīdzēsim!
Darbs, kādu paveic dzīvnieku patversmes, ir bezgala cēls un fantastisks. Ir jābūt lielai drosmei un gribasspēkam, lai uzņemtos tādu atbildību. Tomēr arī patversmēm neklājas viegli un ir nepieciešama palīdzība. Arī mēs, studenti, vēlamies palīdzēt. Tieši tāpēc Biznesa augstskolas „Turība” Studējošo pašpārvalde (BAT SP), sadarbībā ar Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes Studējošo pašpārvaldi (LU BF SP), Rīgas Tehniskās universitātes Studentu pašpārvaldi (RTU IEVF SP), Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldi (EKA SP) un deju studiju „PRO-X” 18. aprīlī dzīvnieku patversmē „Ulubele” rīkos talku, lai sakoptu patversmes apkārtni, izvestu pastaigā suņus, kā arī vienkārši labi pavadītu laiku un pēc talkas vienotos kopīgā piknikā. Ja arī Tu vēlies nedaudz aizmirsties no ikdienas rutīnas un izdarīt labu darbu, droši pievienojies!

plakatsmainulub

Ja tomēr 18. aprīlī Tev ir citi plāni un netiec uz talku, Tu vienalga vari palīdzēt! Līdz pat 17. aprīlim Biznesa augstskolā „Turība”, Ekonomikas un Kultūras augstskolā, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē un LU Bioloģijas fakultātē ir atrodamas ziedojumu kastes, kurās lūdzam ziedot pavadas, ēdambļodas, ēdienu (konservus), segas, dvieļus, granulas, spēļmantiņas un citas lietas. Ir iespējams palīdzēt arī finansiāli, zvanot pa tālruni 90006083 (1 zvans – 1.42 EUR). Ar vienu zvanu Tu vari pabarot 3 suņus vai 6 kaķus. Protams, vislielākā dāvana patversmes iemītniekiem būtu sajust sava īstā saimnieka mīlestību. Aicinām padomāt par dzīvnieku adopciju, tādējādi sasildot suņu un kaķu sirdis uz visiem laikiem.

plakatsadoptulub

plakatsziedotulub

Atmaigsim pavasarim un palīdzēsim arī mūsu mazajiem brāļiem pirmos īstos saules starus sagaidīt ar prieku un siltumu sirdī. Gaidīsim Tevi talkā! Un atceries – labie darbi vienmēr atmaksājas!

Ieskaties arī: http://www.batsp.lv/2015/04/neesi-vienaldzigs-%E2%80%9Eizdari-sirds-darbu/