Paldies čaklajiem talciniekiem par piedalīšanos Lielajā Talkā Ulubelē!

Draugi, pateicamies par jūsu darba sparu, entuziasmu un atbalstu kā mūsu dzīvniekiem, tā 40 Ukrainas kara bēgļiem suņiem, ar kuriem talkas laikā varējām iepazīties tikai neklātienē fotogrāfijās, jo 74 dienas – līdz 21.maijam viņi spiesti uzturēties karantīnā.

Paldies Labdarības fonds Sofi par partnerību un atbalstu šajā talkā! Nenogurstoši strādāja lieli un mazi, darot tos darbus, kas pa spēkam un vislabāk padodas.

Visi kopā mēs paveicām daudz:

• Rūpīgi sakopām un skaisti saposām Ulubeles teritoriju;

• Sagatavojām daudzu Ulubeles iemītnieku dzīvesvietas pavasara sezonai. Atjaunojām un uzlabojām pēc ziemas 25 suņu voljērus un pastaigu laukumus!

• Paveicām Dzīvnieku dārza baseina ģenerāltīrīšanu, koku iežogošanu, reljefa pielabošanu,Dārza strūklaka atkal priecē dārza kaķus un visus skatītājus!

• Iekārtojām lielisku socializācijas laukumu suņiem, kuru pirmie izmantos 40 Ukrainas kara bēgļi. Izveidojām suņu šūpoles, riepu un smilšu kāpnes, bumbu baseinu, dažādu virsmu celiņus un rampas, skaņu rāmi, kas radinās kucēnus pie dažādām skaņām, stimulēs redzi, dzirdi, ožu, tausti un pat garšu;

• Radošajā darbnīcā pašrocīgi izveidojām daudzus suņu ošņāšanās paklājiņus un interaktīvās spēles, kas ļoti noderēs kucēnu un bailīgo dzīvnieku socializācijas procesā;

• Pamodinājām no ziemas miega Ulubeles Skanstes dārza puķu dobes un izveidojām jaunas, kurās šajā pavasarī stādīsim saulespuķes 🌻

Paldies Latvijas Maiznieks par pārsteigumu – gardo tostermaizi kā dāvanu katram talkotājam!

💛 Esam patiesi gandarīti par lielo atsaucību – kopīgā darbā varam izdarīt to, ko ikdienā vieni paši nespējam vai nepaspējam.Talka ļauj pārliecināties, ka kopā esam varens spēks, kas var un grib palīdzēt tiem, kas šobrīd ir bez savām mājām, kam nav neviena cita. Būsim kopā arī turpmāk, lai palīdzētu viņiem sagaidīt savu Cilvēku!

💛 Taču visu vēl nesakopām. Suņu voljēru daudz un nāk klāt arī citi sakopšanas un uzlabošanas darbi – tie nekad Ulubelē neaptrūkstas!

Tāpēc aicinām darba kolektīvus un domubiedru grupas pieteikties uz individuālajām talkām saskaņotā laikā. Nodrošinām ar darbu un pēc – ar gandarījumu par paveikto: ugunskura, piknika vietu kolektīva saliedēšanās pasākumam. Talkas saskaņošana epastā ulubele@ulubele.org vai pa tel.20203333.

💛 Paldies un uz satikšanos atkal Ulubelē! 🐾 Jūsu U komanda 💛