Paldies par mūsu 7.gadadienu Līčos!

Ulubeles 7.gadadiena kopš atrodamies Līčos, Stopiņu novadā svinīgi un ar daudz pozitīvām emocijām aizvadīta!
Liels paldies visiem draugiem un atbalstītājiem, kuri ieradās. Paldies par dāvanām, laba vēlējumiem un sirsnību!

Īpašs paldies māksliniekiem Varim Vētram, Irai Dūdumai un Rūtai Dūdumai par draudzību, jauko pasākumu un skaistajām dziesmām.

foto
foto
foto

Pasākumā beidzot arī oficiāli uz visiem laikiem atvadījāmies no ķēdēm un atklājām jauno suņu un kaķu opīšmāju, kas tika uzbūvēta pateicoties ikvienam, kurš pērnā gada beigās un šī gada sākumā ziedoja jaunās senioru mājas uzbūvei. Milzīgs paldies ikvienam no jums!

foto

Ulubeles 7.gadadienas svinībās draugu punčus lutināja Lapsas Māja sarūpētie bezgala gardie 7 kliņģeri vārda “Ulubele” formā. Savukārt patversmes astaiņiem bija iespēja šovakar vakariņās baudīt atbalstītāju dāvinātos, īpaši gardos Ulubeles super premium konservus, ko ikdienā vēl pagaidām dot dzīvniekiem diemžēl nevaram atļauties. Internetā konservus saviem un Ulubeles astaiņiem iespējams iegādāties MilkyZoo. Taču TURPMĀK ŠIE GARDIE KONSERVI BŪS IEGĀDĀJAMI ARĪ UZ VIETAS LĪČOS!! Hip hip urrā!!!

Vēlamies teikt paldies par šodien atvestajiem akmeņiem, kas tiks izmantoti Ulubeles sirds dārza veidošanā. Arī turpmāk gaidām ikvienu ciemos ar akmeni padusē, ko uz vietas ikviens var autorizēt. Akmeņus izmantosim sirdsdārza izveidē, kur pagaidu patvērumā dzīvos suņi un kaķi, līdz viņi satiks savu Cilvēku.

Paldies draugiem no Cat Care Community, Kaķīšu iela un Dzīvnieku patversme un mājas zoo “Mežavairogi” par jauko ielas kaķu mājiņu prezentāciju. Arī turpmāk – visu vasaru – šīs ielu kaķu mājiņas būs pieejamas apskatei un pasūtīšanai Ulubelē. Brauc ciemos, lai uzzinātu, kā vari palīdzēt ielas kaķiem un palīdzi kaķu aprūpētājiem sagādāt drošu un siltu patvērumu ikvienam ielas kaķītim.

P.S. Vēl viena labā ziņa! Šodien mājās devās divi kaķi un mazais Freds, kurš saimnieku nodots, aprīļa beigās nonāca patversmē.

Foto: Laima Ozola

Vairāk foto no pasākuma:
Ulubeles FB lapa
Aivars Borovkovs

Pateicībā par Jūsu draudzību un atbalstu,
Ulubeles komanda