PērkamKopā labdarības akcija

Uzdāvināsim visi kopā dzīvnieku patversmes iemītniekiem izturīgus un ērtus barošanas trauku komplektus

Pērkam kopā

Labdarības akcijas mērķis ir ar Jūsu palīdzību iegādāties jaunus barošanas komplektus biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele” apsaimniekotās Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Sadarbībā ar Pērkam kopā, interneta zoopreču veikalu Majasmilulis.lv un pateicoties Jūsu atbalstam vēlamies iegādāties patversmē mītošajiem dzīvniekiem izturīgus un ērtus barošanas trauku komplektus. Atkarībā no pielietojuma, izmēra u.c. dzīvnieku vajadzībām, komplekta cena ir 6,00 – 15,00 Ls/gab. robežās. Lai pie jaunajiem barības trauku komplektiem tiktu visi patversmes iemītnieki, būtu nepieciešami 1 800,00 lati.
Izturīgās dzīvnieku barības bļodas aprīkotas ar speciāliem statīviem, kuri piestiprināmi gan pie sienas, gan pie metāla režģa, gan tieši pie suņu būdām. Tās ir ērti lietojamas gan telpās, gan ārā. Tās neplaisā arī tad, kad termometra stabiņš ir noslīdējis zem 0 grādiem.
Suņi, tāpat kā mēs cilvēki, ir dažādi – dažs kārtīgāks, cits ne tik kārtīgs un tas spilgti izpaužas ēdienreizēs. Viens spēj paēst tā, ka bļodiņa pat neizkustas no vietas un drupačiņa nenobirst zemē, cits pat pamanās aprakt vai sagrauzt savu barības trauciņu. Nenostiprinātas bļodiņas regulāri tiek izgāztas. Īpaši aktuālas kvalitatīvas, stiprināmas bļodiņas ir aukstajā gada laikā, kad izlietie ūdeņi veido slidkalniņus, bet ko padzerties dzīvniekam nav, savukārt, plastmasas bļodiņas plaisā un kļūst nelietojamas.
Tāpēc esam noskatījuši patversmes iemītniekiem kārtīgus un izturīgus metāla ēdam un dzeram traukus, kas ir:
– praktiski lietošanā, viegli mazgājami un dezinficējami;
– izturīgi un salā neplaisā;
– stabili, piestiprināmi pie sienas, būdas vai metāla sieta ar speciāli šim nolūkam paredzētu statīvu;
– noderīgi un ērti, atvieglo kopējiem ikdienas darba soli, ietaupīto laiku ļaujot veltīt dzīvnieku pastaigām, komunikācijai, rūpju bērnu sabužināšanai un apčubināšanai.

Pērkam kopā
Pērkam kopāAicinām visus, kuriem rūp pamesto suņu un kaķu dzīves apstākļu uzlabošana, nākt mums talkā un palīdzēt sarūpēt Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes iemītniekiem kārtīgas bļodas, kuras kalpos ilgi, būs ērtas un parocīgas lietošanā.
Akcija, kuras laikā var iegādāties kuponus un kopīgi sagādāt dāvanu Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes iemītniekiem, ilgs līdz š.g. 15.janvārim.

Pērkam kopā labdarības akcija

Cerībā uz jūsu atsaucību, sirsnības pilnu Jauno gadu vēlot jums un mums,
Ulubeles komanda