Priecīgas Lieldienas!

Pie mums Ulubelē Lieldienās iespējams kārtīgi izšūpoties pavisam jaunās šūpolēs, lai vasarā odi nekostu. Gaidīsim ciemos garajās brīvdienās! Ir daudzi pārsteigumu. Būs iespējams patversmes teritorijā sameklēt olu koku un apskatīties kas dzīvo voljērā zem tā.:) Uzminiet! Bērniem patiks.

Arī tad, ja esat plānojuši sev iegūt jaunu mājas mīluli, noskatīt to patversmē un vest mājās, garās brīvdienas ir īstais laiks, lai atbrauktu uz Ulubeli. Adoptējot dzīvnieku, ir lieliski, ja varat pavadīt kopā vairākas dienas tieši pašā iesākumā, kamēr jaunais ģimenes loceklis pierod pie nepazīstamas vides.

Ja ciemos braucot vēlaties atvest astaiņiem dāvanas, tad pašlaik visnepieciešamākie ir konservi kucēniem un kaķēniem. Vienmēr noder cīsiņi un žāvējumi (smirdeklīši) bailīgo dzīvnieku socializēšanai.

Vajadzīgo lietu saraksts:

1) suņu pavadas pastaigām 3m brezenta ar elipses klipsīti, kas atveras uz iekšpusi;

2) ēdambļodas – vislabāk tās kas ir trapeces veidā ar platumu uz apakšu (lai negāžas apkārt) vēlams metāla, jo tās visizturīgākās un ērti magāt&dezinficēt;

3) vienmēr aktuāli ir labas kvalitātes suņu konservi, piemēram, Carno vai Rinti, tos dodam maziem, slimiem vai veciem vai suņu kārumi – sausie kaltējumi (cīpslas, kuņģi, plaušas, utt);

4) kaķiem pakaišiem izmantojam kurināmās granulas: lēti, ērti un ekonomiski;

5) vienmēr noder materiāli žogu labošanai un būdu siltināšanai, jo bieži jāremontē voljēri un jānosiltina vasaras suņu būdas.

Atbalsti mūs ziedojot! ulubele.org/atbalsts