Ražots Baltijā – 2012

Ulubele

19.- 22. aprīlī Ulubele aicina ciemos izstādē Ražots Baltijā – 2012

Ceturtdien, piektdien, sestdien un svētdien ikvienam no Jums ir iespēja atnākt uz Skonto halli, kur pulcēsies ražotāji no visām trim Baltijas valstīm, un uzmeklēt Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes Ulubele stendu.

Pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja atbrīvoties no liekās makulatūras, to nododot īpaši šim nolūkam pie Skonto halles izvietotajos SIA EKO bāze Latvija konteineros. 10 kilogrami jums nevajadzīgā papīra patversmē dienā var pabarot vienu suni un trīs kaķus.

Tāpat patversmei vienmēr noder segas, palagi, dvieļi – kantaini, viegli salokāmi silti materiāli dzīvnieku guļvietām. Mūsu iemītnieki vienmēr priecāsies par dzīvnieku kārumiem, konserviem kucēniem un kaķēniem, kakla siksniņām un pavadām. Veltes Ulubeles rūpju bērniem būs iespēja atstāt mūsu stendā īpaši noformētajā dāvanu kastē.
Ražots Baltijā 2012 apmeklētājus un dalībniekus priecēs mūsu lustīgās lelles Ullu un Belle. Varbūt kāds no mazajiem kucēniem, kas dzīvosies mūsu stendā, savu cilvēku sastaps tieši Skonto hallē?

Uz tikšanos jau sākot no 19.aprīļa! Izstāde ir pasākums visai ģimenei, kur ikviens apmeklētājs atradīs sev interesantas lietas un plašais nozaru klāsts ļaus iepazīt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ražotājus. Īpašs iepriecinājums gaidāms arī pašiem mazākajiem – izstādes laikā bērniem būs iespējams baudīt bezmaksas izklaides Annels atrakciju laukumā, kā arī īpašo bērnu stūrīti.

Jūsu U komanda