Rembo

Sveicieni no Rembo Ezerē!

Rembo


Jau pagājušas vairākas nedēļas kopš 12.februāra, kad skaistais vācietis Rembo ieradās jaunajās lauku mājās Ezerē!
Sākumā visvairāk bijām uztraukušās par to, kā jauno iemītnieku pieņems jau esošā mājas saimniece – vilcenīte Džerija, kura līdz šim bija nelabprāt uzņēmusi jaunus ciemiņus. Bet viss izrādījās labi, Džerija jauno draugu pieņēma labi un tāpat arī Rembo ir priecīgs par jauno draudzeni. Ierādījām Rembo jauno suņu būdu, kuru novietojām blakus Džerijas būdai. Iepazīstinājām Rembi ar kaķi, kuru viņš priecīgi pieņēma un noluncināja asti. Pirmajā naktī Rembo gulēja savā būdā, bet jau nākamās dienas rītā ejot laukā ieraudzījām, ka Džerija un Rembo jau izlien kopā no vienas būdas – sapratām, ka Džerija Rembo ir pieņēmusi un uztver par draugu, ļaujot gulēt jau savā būdā.
Pamazām Rembo sāka apgūt jauno kārtību – regulāru iešanu pastaigāties, ēšanas laikus un jaunos cilvēkus apkārt. Rembo izrāda lielu prieku par došanos pastaigā un ar nepacietību gaida katru ēdienreizi. Trešajā dienā pirmo reizi ieraudzījām Rembi spēlējamies ar kociņu! Tagad jau spēlējas gan ar mums, gan ar draudzeni Džeriju un pat kaķi. Rembo pastaigās iet vaļā, tikai pirmajās dienās vedām pavadā, bet tad sapratām, ka viņš klausa un nāk, kad pasauc. Pastaigu laikā abi suņi turas kopā. Jau kopīgi izraktas pirmās kurmju alas!
Rembo uzvedās ļoti labi, ir paklausīgs, uzticīgs un mīļš. Rembo ir labi iejuties jaunajās mājās, pieradis pie tām, kā pie savām mājām, kā arī ir mīļš draugs mums, sunenei Džerijai un kaķim!

Rembo

 

Rembo

 

Rembo


Esam ļoti priecīgas, ka mūsu mājās ir skaistais un gudrais Rembo, kuram varam sniegt mājas!

Rembo


Ar cieņu un pateicību, Anita un Žaneta