Rio pirmā dzimšanas diena!

Sveiki, Ulubele! Vispirms jau paldies par to, ka pie Jums atradām Rio, kurš mūsu ģimenē ir ienesis vēl vairāk prieka un mīlestības. Rio kā pavisam mazu un nobijušos kucēnu mēs adoptējām 2020. gada 12 decembrī. Viņš no visiem kucēniem todien visvairāk nāca pie mums. Mēs sapratām, ka esam viens otru izvēlējušies un devāmies uz mājām – Ikšķilē.

Pirmajās dienās Rio bija mazliet saskumis pēc brālīšiem un māsiņām, bet ātri vien iedzīvojās. Rio ir jau ir izbaudījis un izzinājis visus gadalaikus – viņam ļoti patika ziema, jo tad suņuks lēkāja pa kupenām un vārtījās sniegā. Pavasarī tika izraktas pirmās bedres dārzā, bet vasarā Rio iemācījās peldēt. Tagad rudenī viņš laimīgs grauž ābolus un ķer krītošās koku lapas.

Rio ir ļoti rotaļīgs, emocionāls un aktīvs kucēns, tieši tādēļ visos piedzīvojumos dodamies kopā ar viņu. Arī vakara krosiņos viņš mēdz būt par kompanjonu. Rio ir izgājis suņu skoliņu, bet tā kā Covid-19 pandēmijas dēļ viņš vienmēr ir pieradis būt kopā ar cilvēkiem, tad vēl joprojām mācām viņam palikt mājās vienam. Pret svešiem cilvēkiem un suņiem viņš citreiz ir mazliet bailīgs, tāpēc mēdz uzriet, bet pret bērniem ir draudzīgs un mīļš.

Rio 16. oktobrī atzīmēja savu pirmo dzimšanas dienu – par godu tam viņam bija pašam sava dzimšanas dienas kūka.

Rio ģimene 🙂