Ronaldu

Ronaldu – puisis no Maskavas forštates – jauns, aktīvs, spēcīgs, ar labu veselību un možu prātu. Sportists, kam patīk izaicinājumi.⚽️

Mazliet dauzonīgs, jo nav gājis skolā un mācījies labu uzvedību, bet labprāt labotu šo robu savā cv.

Var manīt, ka puisis audzis savā vaļā zaļā pļavā un par skolu un mācīšanos uzzinājis tikai patversmē. Bet nekas – turpmāk viņš ar prieku gatavs strādāt ar sevi, ja vien cilvēks piepalīdz un paslavē!

Pēc rakstura labsirdīgs un draudzīgs, bet pāri plūstošās enerģijas izpausmēs reizēm mēdz būt neaprēķināms. Spogulī nav ieskatījies un īsti neapzinās, ka augumā padevies stalts un stiprs, tāpēc vēl jo svarīgāk apgūt labas uzvedības pamatus!

Arī staigāšanas stils pie pavadas vēl jāizkopj, bet pavisam noteikti jau iemācījies būt labs sargs un aizstāvis. Ar citiem suņiem pie žoga nestrīdas un iespējams, ka tīri labi sadzīvos ar kādu draudzīgu sugas brāli, ja vien kopā varēs pasportot un pastrādāt.

Kopā ar prātīgu un atbildīgu saimnieku dzīvē sasniegs lielas lietas. Vārds jau vien liek par to nešaubīties! 😉

4 gadus vecais Ronaldu Ulubelē kopš 2020.gada janvāra un pierādījis, ka cienīgs nest savu vārdu – gatavs sportiskiem izaicinājumiem nevis mušu dzenāšanai patversmes voljērā!

🙏 Ja nevari Ronaldu adoptēt, lūdzu atbalsti viņa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Ronaldu patversmē jau pusotru gadu. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti! ♥️

Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš) ♥️