Sirsniņas stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Sirsniņa patversmē bija nonākusi divreiz. Pirmoreiz tāpēc, ka mīlīgās kaķu omiņas saimnieks bija devies pār varavīksnes tiltu. Otrreiz – cilvēku vieglprātības, bezatbildības un teiksim tieši – tukšu solījumu dēļ. Toreiz Sirsniņu adoptēja kupla ģimene kā kompanjoni savai vecmāmiņai, kura bez kaķīša nevarot dzīvot.

Uz jautājumu, vai gatavi uzņemties atbildību, ja vecmāmiņa kāda iemesla dēļ nevarēs aprūpēt kaķīti, daudzbalsīgs koris ar pārliecību apgalvoja, ka noteikti! Ģimene liela – iespēju daudz!

🐈 Sirsniņa Ulubelē atgriezās pēc dažiem mēnešiem. Izrādās, ka vecmāmiņa pati kaķīti aprūpēt nespēja un kuplajā ģimenē neviens īsti nevarēja atcerēties, kurš tieši bija solījies uzņemties visas rūpes, ja nu kas… Diemžēl pieredze rāda, ka šādos gadījumos uzstāt uz reiz dotajiem solījumiem un apelēt pie sirdsapziņas nav jēgas – ar varu mīlēts nekļūsi un kaķis vai suns tāpēc vien laimīgu dzīvi šajās mājās nepiedzīvos. Sirsniņa palika patversmē ar salauztu sirsniņu. 💔

Ļoti pieķērās kopējiem, bija noilgojusies pēc mīļuma un apčubināšanas. Bija noilgojusies pēc piederības sajūtas.

🐾 Kādā agra pavasara dienā īsi pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas uz patversmi atbrauca Amanda un Onurs ar nodomu adoptēt kaķīti. Vislabāk – jaunu un spriganu. Taču mājup devās kopā ar 9 gadus veco omiņu Sirsniņu. 🐾

Tagad Amanda raksta: “Sirsniņa ar mums kopā jau ir 4 mēnešus. Kad devāmies uz “Ulubeli” nebijām plānojuši ņemt kaķi senioru, bet ieraugot Sirsniņu, nolēmām citādi. Kā jau pamatā dzīvnieciņš prasa uzmanību, rūpes un mīlestību. To cenšamies sniegt katru dienu. Sirsniņa mūsu mājās ir ieviesusi pacietību un papildus rūpes, sniedz apziņu , ka ir kāds spalvu kunkulītis, kas staigā pa māju, un kuru nevar aizmirst. Protams ir savs raksturiņš, bet kopumā sadzīvojam ļoti labi. Draudzīga, patīk kad viņu apglauda un apčubina. Ar ķemmēšanu gan nedraudzējas, labāk izlems kaut kur paslēpties nekā ļaut ķemmēt. Arī ar saviem niķiem, Sirsniņa ir ļoti mīloša kaķene, vienmēr būs blakus!”

❤️ Paldies Amandai un Onuram par to, ka Sirsniņai nu ir ģimene, kurā tiek lolota un mīlēta! Lai jums visiem mīļa sadzīvošana un Sirsniņa rada mājas miera un omulības sajūtu!