Smaidīgais izdzīvotājs Ļis

ĻIS ir kā cerība un iedvesmojums visiem… Skarbi, taču Ļisa izdzīvošana un turpmākā sava Cilvēka sagaidīšana atkarīga tikai no līdzcilvēku žēlsirdības – no ziedojumiem…

ĻIS, 5 gadus vecs paralizēts suņu puika – kara bēglis no Ukrainas, Ivanofrankivskas patversmes. Ļisu latviešu brīvprātīgo busiņā ielika tieši tādēl, ka tur viņa turpmākās dzīves iespējas tuvojās nullei.

Viņš ir puisis pašā dzīves plaukumā un tik laimīgs atgūt kustēties prieku, pateicoties Bettija Ligere dāvātajam visurgājējam – rollsroyce ratiņkrēslam!

Tā ir priecīgākā stāsta daļa; realitāte: Ļis ir un paliks paralizēts – ar nejūtīgām pakaļkājiņām un īsti nespējot kontrolēt vēdera izeju. Pateicoties @Bettija dāvātajam “Ļisa sarafānam”, tas atvieglo viņa ikdienu, aprūpi un ļauj uzturēties jebkurās telpās bez paliekošām pēdām viņam pašam un telpām.

🙏 ĻIS vienmēr būs īpaši aprūpējams un ar īpašām vajadzībām, tāpēc viņš ļoti gaida cilvēku, kas apzināti – ar atbildību, prātu un mīlestību būs gatavs uzņemties rūpes par mazo, brašo un bezgala saulaino puisīti! 🐾

Notikušais nemaina Ļisa personības valdzinājumu – viņš ar savu vēju ausīs un smaidu priekpilnajā sejiņā spēj dāvāt laimes mirkļus un aizkustinājuma asaras, radīt bērnu sajūsmu, iedrošinājumu nebaidīties, CERĪBU sev un visiem, kam tā nepieciešama.

🙏 Palīdzi Ļisam atgūt savu dzīvi un sagaidīt savu Cilvēku!Karadarbība ir Ukrainā, bet karš atstāj sekas visapkārt un Ukrainas kara upuri ir te, Latvijā. ĻIS ir viens no viņiem. Palīdzēt Tu vari ne tikai adoptējot, bet arī ziedojot viņa izdzīvošanai.

🙏 Arī tad, ja nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņam un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums.

🙏 No mūsu visu atbalsta.🐾❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

NO SIRDS PALDIES! ❤️ 🙏