Sole dzīvo Minhenē!

Sveiki!
Novembra sākumā adoptēju pie jums tādu bailīgu piecu mēnešu vecu melnu kaķēnu 🙂 Viņu tagad sauc Sole, un es gribēju jums dot kādu ziņu, jo progress ir milzīgs.

Sākumā viņš bija super bailīgs, nevarēju ne paglaudīt, ne pat paskatīties acīs, tūlīt gribēja tikt nost. Un man pie tam bija viņu jāved uz Minheni lidmašīnā! Man neviens tieši nepastāstīja, ka pirmsludojuma kontrolē viņu būs jānes rokās caur metāldetektoru! Tātad man bija ļoti bail, ka viņš aizbēgs, jo nu lidostas ēkā es viņu pēc tam diez vai saķertu. Bet viss notika samērā mierīgi, tikai pāris rētu piemiņai tagad ir 😀

Jaunās mājās Sole sākumā veselu dienu slēpās aiz veļasmašīnas. Tur ar viņu nevarēja nekādi socializēties, pabarot arī nē, tātad likās kādu laiku viņu piespiedu kārtā paturēt vienā istabā, kur viņam nebija tik daudz iespēju kur paslēpties. Tas protams kaķim izrādijās milzīgs stress, bet arī labs lēmums: pēc pāris stundām stūrī jau sāka murrāt, kad viņu glaudīja.
Pēc tam līdz apmēram janvāra sākumam notika tāds lēns aklimatizācijas process, kuru fasilitējam ar kārumiem un glāstu. Tagad Sole ir vismīlīgs kaķītis, man dažreiz ir pat pārāk daudz mīlestības, jo īpaši divos naktī, kad viņš obligāti grib pie manis gultā zem segas un tad vēl paglaudīties 🙂

Visvairāk viņu interesē augstas vietas (tieši šajā momentā viņš guļ uz ledusskapja!) un kas notiek ārā. Balkonā mums tagad uzvilkts speciāls tīkls, lai kaķis varētu droši pastaigāties, un pat tagad, ziemā, viņš katru dienu lūdz viņu tur izlaist. Nācās ar viņu vienreiz aiziet pie veterināra, jo bija acīmredzami tārpi, veterinārs pateica, ka viss pārējais kārtībā.
Ko var teikt? Sole ir brīnišķīgs kaķēns (nu ja godīgi tagad kā kaķēns jau neizskatās!) un es esmu tik ļoti laimīga, ka tieši viņu paņēmu ❤️ Liels paldies jums, ka rūpējaties par dzīvniekiem! Ja es varētu, palīdzētu visiem dzīvniekiem patversmē.
Pielikumā vēl pāris Sole fotogrāfiju un video 🙂

Foto konteinerā ir no veterināra apmeklēšanas, man liekas ļoti smieklīgs. Un otrais video ir tieši no pirmām dienām jaunās mājās, kad viņu jau varēja paglaudīt, bet kad viņš joprojām baidījās.
Ar cieņu,
Ilona