Soņas un Kvera (Lāča) stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

29.februāris ir īpašs datums, kurš akumulē sevī 4 gadu spēku un enerģiju. Un to mēs sajutām šodien Ulubelē!
Mums bija aizkustinājuma pilni adopcijas mirkļi, kurus nevar atstāstīt vai iemūžināt tikai tāpēc, ka patiesības mirkļos par kameru un reportāžu vienkārši aizmirstas.

Šodien mājup devās divi Ulubeles īpašie – seniori Soņa un Kveris (kurš tagad īstajā vārda – Lācis).
Divi lieliski jauni cilvēki – Austra un Mārtiņš pēc sava mīļā suņuka traģiskās bojāejas izlēma kļūt par patversmes brīvprātīgajiem un tad – dot mājas tieši senioriem. Diviem. Jo dzīvo privātmājā ar dārzu, suņu naktsmājas ir uz dīvāniem iekštelpās, dienas gaitas – dārzā un būdās. Austra un Mārtiņš pamazām iepazina vairākus, taču šis Soņas-Kvera duets uzrunāja uzreiz un neradīja šaubas. Austra un Mārtiņš šodien Ulubelē ieradās ar pilnu “adopcijas komplektu” – pat kaklasiksnu piekariņiem ar iegravētiem vārdiem… :
“Mēs gribam ņemt līdzi Soņu un Kveri [Lāci]”.

Mēs esam laimīgi nodot viņus jūsu ģimenē!❤️

Te pirmā vēstule no mājām: “Sveiki, te Austra, Mārtiņš, Soņa un Kveris, kas šodien tika pie jauna vārda – Lācis. Pirms kāda laika jau atbraucām uz jaunajām mājām. Ceļā abi uzvedās ļoti kārtīgi! Vispirms suņi iepazinās ar katru stūrīti iekštelpās un jaunajām mantiņām, pēc tam arī izgājām uz pastaigu pa pagalmu! Nu jau lielā diena lika par sevi manīt tapēc atpūšamies un pačučam dīvāna un uz paklājiņiem. Suņi ļoti jauki un sociāli, un paklausīgi, soņa pat apsēdās pēc komandas! Īsti draugi, liels jums paldies ! :)”

Sveicieni diviem īsti laimīgiem suņiem – Soņai un Lācim Austras un Mārtiņa azotē! 😘
No sirds paldies jums abiem! Jo vārdos jau to neizteikt. ❤️❤️❤️