Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks”

4.oktobrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 tirdzniecības centra Alfa 2.stāvā  pie kino Cinamon ieejas ielūdzam lielus un mazus dzīvnieku mīļus uz Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai veltītu pasākumu – Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks.

T/c Alfa uzsāk sociālo kampaņu, kuras mērķis ir atrast bez pajumtes esošajiem dzīvniekiem jaunas mājas.

Pasākumā piedalās dzīvnieku patversme Ulubele un zoopreču veikalu tīkls Dino Zoo ar saviem ekspertiem – veterinārārstiem, kinologiem un frizieri. Mazākie apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās un aplūkot patversmes kaķus, pieaugušie – uzzināt par dzīvnieku adopcijas iespējām.

“Mājdzīvnieki ir kā ģimenes locekļi. Tie spēj ietekmēt mūsu dzīvi un radīt neaizmirstamas atmiņas. Patversmēm nav jākļūst par dzīvnieku mājām. Mājdzīvnieku vieta ir blakus cilvēkam. Apzinoties, cik daudz mājdzīvnieku nokļūst uz ielas un tiek nodoti patversmēm saimnieku bezatbildības vai bezrūpības dēļ, esam nolēmuši spert drosmīgu soli un iestāties par patversmē esošo dzīvnieku adopciju. Mēs ticam, ka, vairojot zināšanas par mājdzīvnieku turēšanu, kā arī atbalsts mīluļu nonākšanai jaunu, uzticamu saimnieku rokās vairos daudz gaišu un mīļu dzīves stāstu!” ir pārliecināta t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Ko nozīmē dzīvnieku adopcija? Kā vēl var atbalstīt dzīvnieku patversmes? Kā skolot suni? Kā rūpēties par mīluļa kažociņu? Kas būtu jāzina par dzīvnieka veselību? Kā izveidot kaķu māju? Par to un daudziem citiem jautājumiem uzziniet t/c Alfa 4.oktobrī!

Programmā:

  • Sociālās kampaņas Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks atklāšana.
  • Ulubele adoptējamo dzīvnieku fotoizstādes atklāšana

(aplūkojama līdz 11.10.2020.).

  • Ulubele pieredzes stāsti un konsultācijas par adopcijas un citām dzīvnieku patversmes atbalsta iespējām, patversmes kaķu izstāde.
  • Dino Zoo labdarības akcijas – fotokonkursa “Dino Zoo iepriecina!” atklāšana
    (vairāk par konkursu: www.dinozoopasaule.lv)
  • Dino Zoo veterinārārstu un dzīvnieku friziera padomi un pieredzes stāsti, suņa paklausības paraugdemonstrējumi kinologu vadībā, bezmaksas ekspertu konsultācijas ikvienam interesentam.
  • Radošās aktivitātes bērniem – kaķu māju veidošana no kartona kastēm, seju apgleznošana, viktorīna par dzīvnieku pasauli ar iespēju laimēt balvas no Dino Zoo!

Pasākumu atbalsta: dzīvnieku patversme “Ulubele”, zoopreču mazumtirdzniecības tīkls “Dino Zoo”.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Nepērc, adoptē!

Ja plāno iegādāties mājdzīvnieku, padomā, varbūt tieši tavs draugs tevi patlaban gaida dzīvnieku patversmē.  Viņi ir dažādi, tāpat kā cilvēki.  Ja neesi pārliecināts vai esi gatavs uzņemties rūpes par mājdzīvnieku vai arī, ja tev radušies jautājumi, uz kuriem labprāt dzirdētu atbildes no pieredzējušiem speciālistiem, 4. oktobrī gaidīsim tevi t/c Alfa!

Uz tikšanos!