Suns satiek savējo Rāmavas pavasarī!

foto

Ceturto gadu Ulubeles astaiņi rudenī un pavasarī pošas uz lielo lauksaimniecības izstādi Rāmavā, lai par sevi stāstītu cilvēkiem, kuriem ir plašumi – māja, dārzs, sava saimniecība, kur sunim izskrieties, ko sunim sargāt. Arī šī pavasara notikums bija veiksmīgs – izstādē savējo satika 3 astaiņi, vairāki cilvēki, kuri mīt skaistajos Latvijas laukos, jau apciemojuši jeb vēl pošas uz Līčiem, lai vestu mājās kādu lielu, skaistu suni. Katru dienu mums stendā viesojās cilvēki, kuri adoptējuši kādu Ulubeles mīluli. Bija stāsti par stiķiem un niķiem un milzu sirsnību, kādu ģimenē ienesis suns. Pirmā savējo satika mazā, melnā, baltajos zābaciņos tērptā ņiprā suņu meitenīte. Viņa jau mīt Cēsu pusē, kur tiks audzināta par aitiņu gani.

foto

Ulubeles dvīņi Bono un Pips Rāmavā sarīkoja īstu saimniekkonkursu. Viņi augs kopā Raganas pusē, būs kuplas ģimenes mīluļi un dvīņu meiteņu rotaļu biedri.

foto

Savējo gaidīja 2 pusaugu suņu meitenes. Viņas izpelnījās mūsu draugu no „Pinumu pasaules” skaistu, pītu gultiņu. Skaistules savu cilvēku noteikti sagaidīs Līčos.

foto

Ramavā bija arī fantastiskais Bils. 7 gadus jauns, mierīgs suņu vīrs, kurš ļāvās bērnu un pieaugušo glāstiem. Kurš neleca, nerēja, bet bikli piespieda galvu cilvēkam, klusi stāstot, ka viņš būs ļoti labs draugs un 7 gadi sunim nav nekāds vecums. Mēs ļoti ceram, ka arī Bilam uz šīs zemes kaut kur mīt viņa pusīte – cilvēks, kuram vajadzīgs tikai un vienīgi viņš.

foto

Ulubele saka paldies Rāmavas izstāžu kompleksa saimniekam Zalcmaņa kungam, draugiem no lauksaimniecības izdevniecības SaimnieksLV, kuri katru dienu sekoja līdzi notikumiem mūsu teltī. Paldies visiem, kuri atnāca, parunājās, samīļoja un solījās braukt ciemos.