Sveicam Ziemassvētkos un uzsākam jaunu akciju!

Dzīvnieku pansija Ulubele un tās lolojumi pateicas saviem atbalstītājiem par visiem lielajiem darbiem dzīvnieku labā, sveic visus labos cilvēkus Ziemassvētkos un novēl, lai 2010.gadā piepildās sapņi, rokām ir darbs, sirdij – prieks un makam pilns vēderiņš.

apsveikums

Bargajam salam iestājoties, Ulubeles iemītniekiem šobrīd ļoti nepieciešami – siltās segas vai paklāji (vēlams vilnas) un labas kvalitātes salmi. Tāpat suņi būs priecīgi par jaunām rotaļlietām (vēlams bez „pīkstuļiem”). Kontakttālruni: 20203333; pansijas e-pasts: ulubele@ulubele.org (www.ulubele.org)

Pateicoties Ulubeles pamatiemītnieka Tobīša brīnumainās izveseļošanās veiksmes stāstam, esam iepazinuši šodienas situāciju veterinārajās klīnikās.
Pavadot tajās neskaitāmas stundas, uzzinājām, ka pašreiz ir ļoti daudz cilvēku, kas nevar vairs atļauties sava mīluļa ārstēšanu un, kam, līdzekļu trūkuma dēļ, jāpieņem lēmums par dzīvnieciņa iemidzināšanu. Ulubeles komanda, sadarbībā ar veterinārajām klīnikām, ir nolēmusi palīdzēt un Ziemassvētkos uzsāk akciju vesela gada garumā „Palīdzība trūcīgajiem – mīļdzīvnieku ārstēšanai”.

Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti:

Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
Swedbanka, konts: LVL: LV 38 HABA 0551 0117 6717 9

Ulubeles komanda

Apsveikums aplūkojams arī PDF formātā.