Sveicieni no aktīvā Rufi!

25.06.2021. mūsu ģimene adoptēja sunīti Rufi.

Ir pagājuši gandrīz 3 mēneši, un Rufis ir pilnībā iejuties un iedzīvojies savās jaunajās mājās. Sākumā mums ļoti noderēja “Ulubeles” darbinieku ieteikumi un padomi, kā palīdzēt iedzīvoties mūsu ģimenē no patversmes paņemtajam suņukam.

Pirmās tīs nedēļas Rufis uzturējās vai nu ar ģimeni mājā, vai ierobežotā pagalma daļā, vai gāja pastaigās pavadā. To, ka jaunās mājas Rufis uztver par savu teritoriju, sapratām jau otrajā dienā, kad pagalmā iebrauca sveša mašīna, un Rufis, kā īsts mājas sargs, reaģēja uz svešiem cilvēkiem.

Apmēram pēc 3 nedēļām sapratām, ka Rufis ir apguvis teritoriju, ka sargā savus cilvēkus un teritoriju, ka varam viņu pastaigu laikā laist bez pavadas. Ikdienā Rufim ļoti patīk garās pastaigas, uzturēties cilvēku tuvumā, ļoti patīk gulēt savā guļvietā virtuvē, tā vien šķiet, ka izbauda mieru un klusumu.

Esam iepazinuši, kas Rufim patīk, bet kas ne visai, un to respektējam. Piemēram, Rufim patīk ielēkt klēpī pašam (jau no pirmās dienas), bet nepatīk, ja mēģina celt vai aiztiek vēderu, patīk ķemmēties, bet nepatīk ūdens. Nelielas bažas bija par to, vai Rufis spēs sadzīvot ar kaķenīti Minci, bet mūsu raizes izrādījās veltīgas.

Vecvecāku ikdienā Rufis ir neatņemams dalībnieks visos ikdienas darbos.

Rufis ir ļoti, ļoti aktīvs un grūti noķerams kadrā.

Mēs esam ļoti pateicīgi par iespēju adoptēt Rufi!

Bērziņu ģimene