Tapušas vadlīnijas brīvprātīgā darba organizēšanai!

Nav noslēpums, ka viena no būtiskākajām bezpeļņas un peļņas organizāciju atšķirībām ir brīvprātīgo nozīmība un Ulubele no sirds ir pateicīga katram, kas velta savu laiku, darbu un enerģiju Ulubeliešu labā. Šis ir lielākais ieguvums esot bezpeļņas organizācijai, un reizē arī viens no lielākajiem izaicinājumiem ar kuru mēs saskaramies savā ikdienā, jo Ulubele gan rūpējas un motivē esošos brīvprātīgos, gan pastāvīgi uzrunā un meklē arvien jaunus brīvprātīgos, tos apmāca un koordinē.

Ņemot vērā mūsu plašo pieredzi, esam radījuši vadlīnijas jeb rokasgrāmatu brīvprātīgā darba organizēšanai, uzskaitei un motivēšanai dzīvnieku aizsardzības jomā. Šis ir pirmais tāda veida dokuments Latvijā un tiks arvien papildināts un atjaunots.


Šīs rokasgrāmatas nolūks ir palīdzēt iejusties brīvprātīgā ādā; apskatīsim, kā labāk uzrunāt, apmācīt, organizēt, motivēt un saglabāt savus brīvprātīgos, un kā šos procesus uzlabot nākotnē.


Šajā rokasgrāmatā apkopota informācija balstoties uz biedrības “Dzīvnieku pansija Ulubele” pieredzi, veiktajiem pētījumiem, kā arī apskatot pieejamos teorētiskos materiālus un starptautiski veiktus pētījumus. Šī rokasgrāmata nevar tikt uzskatīta par līgumattiecību vai darba devēja un darbinieka attiecību dokumentu.


Kļūstot par brīvprātīgo, jūs sniedzat dzīvniekiem vienu no lieliskākajām dāvanām – savu laiku. Neatkarīgi no tā, vai pavadāt laiku tiešā veidā kopā ar dzīvniekiem, vai palīdziet pasākumu un ziedojumu organizēšanā vai jebkādā citā veidā – jūs palīdzat dzīvniekiem justies mīlētiem. Par to mēs Ulubelē esam bezgala pateicīgi. Mēs vēlam jums iepriecinošu, drošu, patīkamu un piepildītu pieredzi kā mūsu brīvprātīgajam. Mēs ļoti ceram, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēs iepazīt mūs un mūsu sirdsdarbu!

Vadlīnijas pieejamas ŠEIT