Torai un Džerim laiks beidzas 31.12.2013

Šodien, 02.01.2014.g. suņus ieplānojām pārvest uz patversmi Līčos. Bet viens no ar teritoriju saistītiem cilvēkiem ir pārdomājis. Ļoti ceram, ka par labu Torai un Džerim.

Tora un Džeris – 8 gadus jauna kucīte un 6 gadus jauns suņu puika – visu mūžu uzticami sargāja teritoriju Rīgā, Pūces ielā. Tad klients nesapratās ar banku, un teritorija ir jāatstāj. Nedz klientam, nedz bankai, nedz jaunajiem teritorijas īpašniekiem uzticamais, draudzīgais un visu mūžu padevīgais kustamais īpašums – 2 suņi – vairs nav vajadzīgi.

Tora&Dzeris

Torai un Džerim, kuri pretēji cilvēkam zina, kas ir uzticība, ir dots laiks līdz 31.12.2013.g.

Ulubele lūdz, varbūt kāds atbildīga uzņēmuma kolektīvs lūkojas pēc apsardzes, kura prot riet, dzenāt nelūgtus viesus, savukārt savējiem katru dienu dāvāt prieku un milzu mīlestību. Tora un Džeris nav pelnījuši, lai viņus izliek aiz sētas vai aizved uz pēdējo špricīti.

Ja vari palīdzēt, lūdzu, zvani Ulubelei – 20203333 vai raksti: ulubele@ulubele.org.

Mēs bankai, jaunajiem un vecajiem teritorijas īpašniekiem vēlam izdarīt kādu citu labu darbu, ik pa laikam atceroties par uzticamajiem Toru un Džeri, jo pienāks brīdis, kad mūsu sirds darbus un nedarbus nevērtēs līdzcilvēki, kuru viedoklis, iespējams, daudziem nav svarīgs, bet kāds cits!

Lai mums un jums cilvēcīgi beidzas šis un sākas jauns gads!
Ulubeles komanda

Ja ir iespēja, lūdzu, atbalstiet Ulubeles centienus palīdzēt astaiņiem:
Noderīgo lietu saraksts

Ziedojumiem:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
konts: LV97HABA0551028353893
ar norādi “Līču patversmes dzīvnieku aprūpei”

Tāpat darbojas ziedojumu tālrunis: 90006083 (1Ls/zvans)

Rīgas pilsētas patversmes dzīvniekiem iespējams palīdzēt arī izmantojot portālu www.ziedot.lv projekts Izdari sirds darbu