Ulubele un Zvaigzne ABC aicina svētku brīnumu dāvāt patversmē Līčos mītošajiem suņiem

foto

Būt ar mums ir suņa dzīves jēga, raksta stāstnieks, rakstnieks un dzīvniekmīlis Viljams Brūss Kamerons. Kāds tur brīnums, ka tieši ap Adventa laiku arī Latvijas lasītājs, iegrimstot viņa jaunā romāna „Ziemassvētku suņi” sirsnīgajā saturā, nokļūst kucītes Lusijas un puiša vienpatņa Džoša dzīves notikumu epicentrā.
Rakstnieks mums stāsta par labajiem darbiem, kas satuvina cilvēkus. Stāsta, kā Džošs iepazīst dzīvnieku patversmes darbu un Keriju, kura tur strādā, jo tas saistīts ar prieku, ko vari dot cilvēkam, kad saved viņus kopā ar jauno suni. Dzīvnieki patversmē ir tik apjukuši un viņi ir tik pateicīgi, kad beigu beigās sev iegūst mājas uz visiem laikiem. Tā par savu darbu saka arī Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes Ulubele komanda. Dienā, kad Līčos ciemojās izdevniecība Zvaigzne ABC, Ulubelē ieradās kucīte ar 7 mazuļiem. Pateicoties rakstniekam Kameronam, viņai ir vārds – Lūsija un tieši ap Ziemassvētkiem viņas mazuļi varēs sākt raudzīties pēc sava cilvēka.

Atgādinot, ka suns nav dāvana un tikai mirkļa prieks svētku laikā, ka dzīvnieka ievešana ģimenē ir ļoti atbildīgs solis, Zvaigzne ABC katram, kurš Adventa un svētku laikā (no 1.12. līdz 24.12.) atbrauks uz Līčiem un mājās vedīs mazu, lielu, jaunu vai vecu suni, dāvās Viljama Brūsa Kamerona sirsnīgo stāstu „Ziemassvētku suņi”.

Uz tikšanos Līčos dzīvnieku patversmē Ulubele, kur Tevi gaidīs jaukā Lūsija ar savu mazpulciņu un vēl 180 suņi, kuri ļoti cer, ka ir Ziemassvētku brīnums un tas atnāks cilvēka izskatā – pielieksies, ieskatīsies acīs, noglaudīs un vaicās – Vai Tu gribi braukt ar mani mājās?

Zanda Bērziņa
Ulubeles komanda
Tālrunis: 27863333
E-pasts: adopcija@ulubele.org
Seko mums Twitter: @Ulubele