Ulubelē ziemas sagaidīšanas lielā talka – aicinām palīgos

Ziema ir pieklauvējusi pie Līču vārtiem, bet ragaviņas vasarā pilnībā sataisīt nav bijis laika, jo visa uzmanība jāvelta, lai mūsu astaiņi pēc iespējas ātrāk atgrieztos mājās vai iegūtu jaunu dzīvesvietu. Tāpēc 29.novembrī plkst.11.00 aicinām mūsu draugus un brīvprātīgos palīdzēt Ulubeli sagatavot ziemai.

foto


Darāmie darbi:
•Zaru un baļķīšu nešana no meža un pastaigu laukumiem.
•Jauno pastaigu laukumu līdzināšana.
•Siltu un sausu salmu ieklāšana būdās.
•Suņu staidzināšana.
•Kaķu mīļošana.

Ulubelē vienmēr tiek apvienots patīkamais ar lietderīgo, ikdienas darbs ar sirsnīgiem mirkļiem. Visiem talciniekiem būs iespēja redzēt, dzirdēt un pat palīdzēt kādas jaunas dzīves sākumam jeb būt klāt pašā mīļākajā sālsmaizes mirklī, kad Līčos savā jaunajā mājvietā sāks dzīvot sirmgalvis Jāzeps ar savu mīļo Reksu.
Baudot siltu tēju, Pirmās Adventes priekšvakarā iedegsim Ulubeles svētku egli.
Atcerēsimies, ka mums 21.novembrī bija dzimšanas diena – jau 9 gadi, kā arī kopš 28.novembra jau 2 gadus veiksmīgi darbojas portāls www.dzivniekupolicija.lv.
29.novembris būs diena, kad atkal tiksies mūsu brīvprātīgie, kuri Ulubelē var darboties pateicoties jaunā EEZ finanšu instrumenta programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” ietvaros īstenotajam projektam Nr.2013.EEZ/PP/1/MAC/020/047 „Atbildīgs, izglītots, iesaistīts”. 20 mēnešu garumā mums ir iespēja brīvprātīgo komandai piesaistīt sociālās atstumtības riskam pakļautos bērnus, jauniešus un ģimenes ar bērniem, vardarbību veikušos jauniešus un no vardarbības cietušos jauniešus. Ja tev interesē palīdzēt pamestiem dzīvniekiem un tam vēlies ziedot savu laiku, strādājot brīvprātīgo darbu – laipni aicināts mūsu pulkā. Pieteikties vari, aizpildot anketu.

Gaidām Tevi ciemos, lai čakli pastrādātu, iegūtu jaunus draugus un daudz pozitīvu emociju patversmē Līčos Ulubelē 29.novembrī plkst.11.00.
Talciniekus lūdzam ierasties laika apstākļiem un darbam piemērotā siltā un ērtā apģērbā.

Ulubeles komanda
Tālrunis: 27863333
E – pasts: pasakumi@ulubele.org