Ulubeles 9.gadadiena

Kad debesis pelēkas un saulei grūti izspraukties cauri mākoņiem, tad gaiša un priecīga sajūta jārada pašiem. Ulubeles devītās gadadienas svinībās Līču patversmē silta saulīte staroja no ikviena dalībnieka – maza un liela, jo iepazīšanās un apsveicināšanās ar Ulubeles iemītniekiem bija tikai sākums jautrai un darbīgai dienai.


• Ar bērnu zīmējumu konkursu kopīgi ieskandinājām Ulubeles Cilvēcības skoliņas trešo sezonu. Par savu favorītu nobalsot varēja ikviens pasākuma dalībnieks uz vietas. Konkursa uzvarētāji: 
1. vieta “Bella” – Sofijai (11 gadi)- balvā Cilvēcības skoliņas abonements 2019.gadam – apsveicam!
2. vieta “Fāterītis” – Justīnei (12 gadi)
3. vieta “Kucēns” – Dacei (9 gadi)
Par Cilvēcības skoliņu vairāk uzzini šeit: http://www.ulubele.org/cilvecibas-skolina/).


• Priecājāmies par Cilvēcības skoliņas foto izstādi, kurā 4 fotomeistari Gunārs Janaitis, Aivars Borovkovs, Medus Lācis un Laima Sardiko notvēruši to īpašo un patieso gaisotni, kas valda bērnu un patversmes iemītnieku attiecībās.
• Atklājām Ulubeles jaunākos projektus – suņu iepazīšanās un sadraudzēšanās laukumu, kaķu vasaras māju un savstarpējās iedrošināšanas dārziņu, suņu un cilvēku pastaigu takas mežā, Cerību sienu labākai pasaulei un patversmes paš-iepazīšanas ekskursiju karti.
• Klausījāmies un kopā sadziedājām ar mūsu mīļajiem draugiem vokālo grupu “Nots” un pasākuma vadītāju Mārtiņu Kapzemu
• Mākslinieciski apgleznojot sejiņas, ļāvām bērniem iejusties zvēru un pasaku būtņu tēlos, veidojām glitter tetovējumus un pūtām Lielos ziepju burbuļus, lai padarītu šos svētkus vēl krāsainākus (Paldies Zanes Leines Bērnu ballītes!).
• Baudījām fantastiskos gardumus, ko piedāvāja #CeļojošaisPicunamiņšCrepes CafeYogurtRolls #markyjzz un Skrīveru Saldumi.
• Visi kopā iedzīvinājām Ulubeles burtus jeb pie patversmes vārtiem izveidojām Ulubeles dzīvo logo, kuru no putna lidojuma iemūžināja droni Jānis Resnis un #rihardspeisenieks_foto meistarīgā vadībā. 
• Mājās devās 4 minkas un suņu opis vārdā Fāterīts. Cik zīmīgi – 12-gadīgā Justīne konkursam bija uzzīmējusi 10-gadīgā Fāterīša portretu ar aicinājumu adoptēt. Tieši pasākuma laikā kāda kupla ģimene viņu ieraudzīja un vairs negribēja šķirties – Fāterītis aizbrauca uz savām mājām!

Šī pasākuma “valūta” bija zelta pogas un šoreiz par pogām nodrošinājām atbalstu mūsu rūpju bērna Džīnas voljēra labiekārtosanai un rehabilitācijai.
Ulubeles Džīna un Bruno

Sirsnīgs paldies par piedalīšanos un atbalstu, draugi! Paldies par ziedojumiem naudā un graudā, par jūsu klātbūtni un labajām domām svētkos un ikdienā! Paldies, ka esat. 
Pateicoties jums, esam arī mēs!
#ulubele #nokillshelter #ulubelescilvecibasskoliņa

Foto: Jānis Resnis #rihardspeisenieks_foto Seja Artphoto Medus Lacis