Ulubeles Cilvēcības skoliņas atvērto durvju dienā :)

Sestdien, 1.jūlijā patversmē notika Ulubeles Cilvēcības skoliņas atvērto durvju diena 2017, kur bērniem bija iespēja iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs un uzzināt vairāk par Ulubeles Cilvēcības skoliņas programmu.

foto

Atvērto durvju dienā bērni kopā ar Ulubeles sejām – dzīvajām lellēm Ullu un Belli, kā arī patversmes administrācijas lielāko palīgu – kaķi Snīpiju, izskraidījās pa adžiliti šķēršļu trasi, fotografējās un priecīgos mirkļus iemūžināja ar Fobo, kā arī ar grafiti māksliniekiem apgleznoja sienas, radot īstus mākslas darbus. 🙂 Tāpat bērni zīmēja, krāsoja un arī paši tika apkrāsoti un apzīmēti, pateicoties grima māksliniecei Sandijai Džonsonei, kā arī izgāja “Suņa sajūtu ceļu” patversmes mežā, tur satiekot vienu no patversmes iemītniekiem – Čikago, kurš pret ikvienu ir ļoti mīļš un draudzīgs. Čikago vēl joprojām gaida patversmē savu Cilvēku, kas beidzot vedīs mājup!
Apmeklējot visus kontrolpunktus un tur savācot zīmodziņus, pasākuma noslēgumā bērni tika pie balviņām no Ulubeles un mūsu atbalstītājiem Royal Canin Latvia. Pasākumu atbalstīja mūsu draugi Fobo, Royal Canin Latvia un Sandija Džonsone. Liels, liels jums paldies! 🙂

Uz tikšanos Ulubeles Cilvēcības skoliņā!!! 🙂
Vairāk foto no pasākuma: facebook.com
Vairāk informācija par skoliņu: http://www.ulubele.org/cilvecibas-skolina